Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Train Simulator 2017
Train Simulator 2017
Train Simulator 2017 Game Box

Symulator Pociągu 2017

Symulacja Train Simulator 2017 Dovetail Games/Rail Simulator Developments

Data premiery gry: 15 września 2016

Kolejna odsłona serii symulatorów kolei tworzonych od 2009 roku przez zespół Dovetail Games. Produkcja działa w oparciu o technologię, jaka napędzała poprzednią odsłonę cyklu. Największą zawartą w niej nowością są zupełnie nowe trasy – gracze mogą jeździć w Niemczech (na szlaku Lubeka – Hamburg), Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork – New Jersey), we Francji (Marsylia – Awinion) oraz w Wielkiej Brytanii (Bristol – Cardiff). Dodatkowo, w grze pojawiają się nowe lokomotywy, na czele z TGV Duplex, DB BR 218 oraz NJ TRANSIT ALP-45DP. Podobnie jak miało to miejsce wcześniej, produkcja jest w pełni kompatybilna z usługą Steam Workshop, toteż nic nie stoi na przeszkodzie, by projektować własną zawartość i dzielić się nią z całą społecznością fanów. Standardowo, trzon rozgrywki w Train Simulator 2017 stanowi tryb kariery, pozwalający na wzięcie udziału w kilkudziesięciu zróżnicowanych scenariuszach.

Więcej informacji o: Symulator Pociągu 2017symulacjepociągi .

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.12.2016 19:32
👍
komisgliwice@wp.pl
4
Junior
9.0

NARESZSCIE TRAIN SIMULATOR 2017

27.12.2016 11:49
odpowiedz
dyszka89
32
Chorąży
4.0

Train Simulator od lat nie różni się praktycznie niczym a kasę za grę ciągle trzeba zapłacić dosyć wysoką.To niesprawiedliwe. Symulacja jest niestety ciągle dosyć prosta o czym piszę pod każdą kolejną recenzją..Gra powinna być jak najbardziej zbliżona do realizmu.Nie jest. Gra szybko się nudzi,mimo iż jestem fanem symulatorów.Brakuje tej grze tego "czegoś" co powoduje iż można w niej siedzieć,siedzieć i siedzieć.I druga najważniejsza rzecz to ciągle skomplikowany i toporny w obsłudze edytor !!! To jest paradoks.Z jednej strony mamy za łatwy symulator z drugiej,skomplikowany edytor.Jak żyć ?

08.04.2017 10:39
1
odpowiedz
mirekbrnosim
1
Junior

Popieram wypowiedź "dyszki89". Jeżeli chcesz dostać zawału serca to polecam tę piękną, efektowną gierkę, wspieraną przez piękną grafikę i beznadziejną fizykę w porównaniu z dziadkiem MSTS na którym zapoczątkowałem swoją zabawę, to cofnięcie się do epoki kamienia łupanego. Ja zacząłem od TS 2012 i ciągle mam nadzieję, że wreszcie coś się zmieni. Mnie interesuje budowa tras. Edytor to totalna porażka. Wybudowanie trasy to droga przez mękę. Ciągłe zawieszanie się komputera doprowadza człowieka do szału. Brak wyjścia bez zapisu. Odpuściłem! Po tym jak po kolejnym zawieszeniu znikneły mi tory kolejowe, dwa miesiące pracy poszły na marne. Postanowiłem tworzyć scenariusze do gotowych tras. Kolejna porażka. Po włączeniu podglądu na mapie 2D, notoryczne zawieszanie komputera. Szokuje głupota, brak znajomości twórców owego koromysła z prawidłami panującymi na kolejach. Mogę na dzień dzisiejszy napisać książkę na temat wad, błędów, tego pięknego dziadowstwa. Kolejni twórcy, bo zmienia się kolejny właściciel tej nieszczęsnej produkcji, poprawiają tylko efekciarską grafikę. Kolej nie posiada na dzień dzisiejszy symulatora z prawdziwego zdarzenia. Dwa są jeden naszej rodzimej produkcji i niemieckiej. Wadą są zbyt skomplikowane edytory tras i kiepska grafika. Natomias fizyka jazdy pociągu jest rewelacyjna.

post wyedytowany przez mirekbrnosim 2017-04-08 10:42:20