Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Rise of the Tomb Raider: Blood Ties
Rise of the Tomb Raider: Blood Ties
Rise of the Tomb Raider: Blood Ties Game Box

Najciekawsze materiały do: Rise of the Tomb Raider: Więzy Krwi

Gra Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii ozłocona – premiera 11 października
Gra Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii ozłocona – premiera 11 października

wiadomość25 września 2016

Firma Square Enix poinformowała, że gra Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii uzyskała status złotej. Oznacza to, że premiera produkcji – wyznaczona na 11 października – nie powinna być zagrożona. Rocznicowa edycja zawiera nową przygodę, sporo dodatkowej zawartości, a także wydane wcześniej rozszerzenia. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Rise of the Tomb Raider ukaże się na PlayStation 4 w październiku [News zaktualizowany]
Rise of the Tomb Raider ukaże się na PlayStation 4 w październiku [News zaktualizowany]

wiadomość19 lipca 2016

We włoskim oddziale sklepu GameStop pojawiła się na chwilę oferta z Rise of the Tomb Raider w wersji na konsolę PlayStation 4. Przy karcie produkcji widniała data premiery 11 października bieżącego roku. [Aktualizacja: firma Square Enix potwierdziła termin debiutu]

PC
XONE
PS4
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.10.2021 00:52
ShadyYo
10
Chorąży
6.0

Dużo słabszy dodatek od Baba Yagi, raczej tylko dla fanatyków serii przygód Lary Croft. Opiera się niemal wyłącznie na przeszukiwaniu apartamentu Croftów i zbieraniu dziesiątek dokumentów (co sprawia, że być może nawet większą część czasu zajmuje tu ich czytanie niż sam gameplay), co dość szybko się nudzi. Na szczęście jest to krótki dodatek, ale to naszpikowanie dokumentami i poznawaniem całej historii przez tak krótki czas jest zdecydowanie przesadzone. Niestety zagadki, które w międzyczasie rozwikłujemy są tak banalne, że nie wnoszą tutaj za wiele. Może i sam dom jest ładnie zaprojektowany i ma swój klimat - OK, tutaj zgoda. Ale sorry, można się było dużo bardziej postarać.

Na szczęście dodatek ratuje trochę Koszmar Lary - czyli jeszcze jeden tryb zręcznościowy gdzie Lara broni się przed hordami zombie (!) w tym samym domu. Zombiaki wyglądają bardzo fajnie a i walka z nimi trzyma w napięciu. Serio, ten dodatek to bardzo dobry horror. Gdy zaczyna brakować amunicji lub gdy musisz przeładować swoją broń, a z drugiej strony naciera na siebie żywy trup, można dostać zawału :)

02.02.2022 15:50
czorny50
odpowiedz
czorny50
124
Pretorianin
2.5

Moja ocena 2.5

Historia ani odkrywcza ani jakoś zła. Rozgrywka polega na czytaniu i oglądaniu znajdziek i łączeniu faktów w celu odkrycia trzycyfrowego kodu do sejfu. Ogólnie czytanie i słuchanie tego było dość nużące do póki nie znalazłem wskazówki w jakich wydarzeniach z przeszłości można znaleźć owe liczby – co zaangażowało chociaż trochę moje szare komórki.

Przez powolne tępo czułem się tu jak w więzieniu ( w trybie zombi to było spotęgowane ) i naprawdę miałem chęć wrócić na Syberii i tam pobiegać.

Na minus ciągle panujący mrok, a na plus może opięta niebieska koszulka Lary po finale.

Bardzo słabe króciutkie DLC na max dwie godziny plus tryb hordy