Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Project Zero

Nadchodzi nowy Fatal Frame
Nadchodzi nowy Fatal Frame

wiadomość29 maja 2008

Nintendo ujawniło datę wydania nowej części znanej serii konsolowych horrorów z aparatem fotograficznym w roli głównej. Poznaliśmy również zarys fabuły gry.

Fatal Frame: The Mask of the Lunar Eclipse latem na Wii
Fatal Frame: The Mask of the Lunar Eclipse latem na Wii

wiadomość31 stycznia 2008

Fatal Frame to seria wydawanych przez Tecmo survival horrorów znanych w Europie pod tytułem Project Zero. Dzięki swojemu oryginalnemu, wzorowanemu na takich filmach jak Krąg czy Klątwa klimatowi, uchodzi za jedną z najbardziej przerażających sag w branży elektronicznej rozrywki.

Powstanie kolejna odsłona cyklu Project Zero (Fatal Frame)

wiadomość26 września 2007

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów niekonwencjonalnych survival horrorów Project Zero (w Stanach Zjednoczonych znanego jako Fatal Frame). Mianowicie, firma Tecmo podjęła decyzję o produkcji czwartej już odsłony cyklu. Zagrają w nią posiadacze konsoli Nintendo Wii.

XBOX
PS2
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.12.2006 10:23
zanonimizowany411373
1
Junior

http://www.projectzero.republika.pl tu znajdziecie więcej informacji o grze. Project Zero jest najlepszy horror w jaki grałam Silent Hill to przy nim mały pikuś :)

06.08.2010 00:12
odpowiedz
Karczoo
2
Legionista

Silent Hill jest mniej straszny owszem, ale jest głębszy [fabuła, drugie dno, cięzki klimat]...mimo tego przy fatal frame można mieć kisiel w gaciach;p

31.12.2018 14:44
odpowiedz
waldix86
8
Legionista

Jeśli to koś kiedyś odczyta chce zakupić sobie tą Trylogie Project zero na Allegro są wysokie ceny wiec kikałem na ebayu można dostać tylko tu tkwi problem jeśli przyjdzie z Niemiec lub z Francji czy bedzie w całości po angielsku czy np po niemiecku Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy w grze jest opcja zmiany języka ???