Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Jurassic World: The Game Game Box

Jurassic World: The Game

Gra Strategiczna Ludia

Data premiery gry: 30 kwietnia 2015

Gra strategiczna opracowana przez studio Ludia, której premiera poprzedzała kinowy debiut filmu Jurassic World. Wcielamy się tutaj w rolę zarządcy tytułowego parku rozrywki, a do naszych zadań należy zarówno budowa nowych atrakcji i poszukiwanie dodatkowych sposobów zarobku (pokroju sklepików z pamiątkami), jak i hodowanie ponad pięćdziesięciu gatunków dinozaurów, co wymaga zaspokajania ich zróżnicowanych potrzeb życiowych. Całość uzupełniają elementy RPG w postaci bitew pomiędzy gadami – oprócz hodowli dinozaurów, zajmujemy się bowiem ich tresurą, by następnie wystawiać je do walki na specjalnych arenach, gdzie mierzą się z wychowankami innych graczy lub sztucznej inteligencji. Znalazło się tu nawet miejsce na aspekty charakterystyczne dla karcianek – do każdego dinozaura przypisano bowiem kartę, a właściciel zróżnicowanego gatunkowo parku musi stworzyć własną, rozbudowaną talię. Produkcja współpracuje z zabawkami Brawlasaurs, tworzonymi przez firmę Hasbro – wbudowany aparat pozwala na skanowanie modeli dinozaurów, co owocuje odblokowaniem konkretnego gatunku w samej grze.

Więcej informacji o: Jurassic World: The Gamestrategicznebitwaekonomiczneelementy RPG .

Jurassic World: The Game - mobilny Park Jurajski trafił na iOS
Jurassic World: The Game - mobilny Park Jurajski trafił na iOS

wiadomość3 maja 2015

Studio Ludia wypuściło a iOS strategię Jurassic World: The Game. Zajmujemy się w niej zarządzaniem Parkiem Jurajskim oraz tresowaniem dinozaurów i wystawianiem ich do walk na arenach.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz