Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Middle-earth: Shadow of Mordor - The Bright Lord Game Box

Śródziemie: Cień Mordoru - Świetlisty Władca

Gra Akcji Middle-earth: Shadow of Mordor - The Bright Lord Warner Bros. Interactive Entertainment

Data premiery gry: 24 lutego 2015

Drugie rozszerzenie do Middle-earth: Shadow of Mordor, czyli ciepło przyjętej gry akcji opracowanej przez studio Monolith Productions. Dodatek przenosi nas w odległą przeszłość, pozwalając wcielić się w Celebrimbora. Mając w pamięci krzywdy, jakie Mroczny Władca wyrządził jego rodzinie, protagonista wypowiada wojnę Sauronowi i stara się nie dopuścić do tego, by Pierścień Władzy trafił w jego ręce. W odróżnieniu od Taliona, główny bohater Middle-earth: Shadow of Mordor - The Bright Lord może zrobić użytek z potęgi Jedynego Pierścienia, dzięki któremu przejmuje kontrolę nad umysłami przeciwników, zmusza ich do bratobójczej walki, a nawet staje się niewidzialny – wszystko to znajduje odzwierciedlenie w dodatkowych taktykach, jakie stosujemy na polu walki. Ponadto, Celebrimbor znacznie lepiej posługuje się łukiem. Warto nadmienić, że add-on nie jest samodzielny i wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Więcej informacji o: Śródziemie: Cień Mordoru - Świetlisty WładcaakcjifantasyTPPWładca Pierścieni .

Cień Mordoru – premiera DLC Bright Lord oraz garść statystyk
Cień Mordoru – premiera DLC Bright Lord oraz garść statystyk

wiadomość25 lutego 2015

Od wczoraj gracze mogą cieszyć się nowym i być może ostatnim DLC do udanej gry Śródziemie: Cień Mordoru. Dodatek Bright Lord pozwala wcielić się w Celebrimbora i rzucić wyzwanie samemu Mrocznemu Władcy, oferując również m.in. zwiększony poziom trudności i potężniejsze runy. Prócz tego firma Monolith opublikowała garść statystyk na temat gry.

Cień Mordoru – nowe informacje na temat DLC Bright Lord
Cień Mordoru – nowe informacje na temat DLC Bright Lord

wiadomość20 lutego 2015

Michael de Plater z firmy Monolith w wywiadzie z serwisem Polygon ujawnił nowe szczegóły dotyczące prawdopodobnie ostatniego DLC do gry Śródziemie: Cień Mordoru. Zaoferuje ono szybszą i silniejszą postać, potężniejszych wrogów oraz epicką finałową walkę z Sauronem.

PC
PS3
PS4
X360
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.03.2015 02:00
FanBoyFrytek
15
Konsul
9.0

Boski dodatek polecam :)

01.04.2015 19:27
odpowiedz
Brisingr5
11
Legionista
9.0

Świetny dodatek !!! Ciekawe, wciągające misje,momentami trudne i całkiem długi wątek ! Mega lepszy niż Król Polowania ! POLECAM !

10.06.2016 11:13
odpowiedz
czorny50
76
Pretorianin
2.5

Moja ocena 2.5
Bardzo słaby dodatek i na tym polu toszeczke Król Polowania jest lepszy. Wszystkie cud-sceny są skopiowane z podstawki wiec nie ma zaskoczeń fabularnych. Srebrnoręki nie komentuje już znajdziek , ale to w ogólnym rozrachunku dobrze bo Kelebrimbor przez swoją ciągłą arogancje jest mega irytująca postacią. Ma małą wytrzymałaś więc często giniemy. W dodatku większość orków ubrana jest w pełen pancerz, nielogiczne jest fakt że jak jakiś awansuje na kapitana to ten pancerz zdejmuje i dopiero podczas kolejnych awansów kompletuje go od nowa. Nowym ficzerem jest grupowe naznaczenie i nawet sprawnie idzie „podbijanie” kolejnych części mordu i budowaniu swojej armii przeciw Władcy Ciemności. Sama finałowa walka dzięki mocy pierścienia jest dość efektywna, a i etap „pomiędzy” jest dość satysfakcjonujący jak na tą produkcje. Jednak tak jak pisałem odnośnie wcześniejszego DLC osoba posiadająca podstawkę nie znajdzie tu nic nowego.

post wyedytowany przez czorny50 2016-06-10 11:15:00
20.09.2016 17:59
odpowiedz
feks3883
3
Chorąży
10

Najlepszy dodatek do gry jaki kiedykolwiek powstał!
11/10