Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Tearaway Unfolded
Tearaway Unfolded
Tearaway Unfolded Game Box

Najciekawsze materiały do: Tearaway Unfolded

Tearaway Unfolded zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym roku
Tearaway Unfolded zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym roku

wiadomość12 sierpnia 2014

Sony poinformowało w czasie trwania tegorocznej edycji targów Gamescom, że Tearaway – platformówka 3D stworzona pierwotnie wyłącznie z myślą o PlayStation Vita – zadebiutuje w przyszłym roku także w wersji na konsolę PlayStation 4. Gra otrzyma podtytuł Unfolded.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.09.2015 23:20
zanonimizowany714315
111
Legend

Kolejny świetny exclusive na PS4 ;) co prawda nie przepadam za tego typu grami, ale jesli ktoś takie lubi to będzie wniebowzięty.
Fanboje klocka i tak będą twierdzić, że na PS4 nie ma w co grać :F

26.01.2016 00:06
👍
odpowiedz
unknown3d
11
Legionista
8.0

Świetna gra. Dla małego i starszego gracza. ;)

04.04.2016 10:06
odpowiedz
Dhampire
27
Chorąży
9.0

Gra jest wspaniała, naprawdę kawał świetnej zabawy nie tylko dla młodego gracza ;) Bardzo przyjemne zakończenie, dużo fajnych i śmiesznych wyzwań, interakcja i temu podobne.
Dałabym 10, ale jeden moment w grze doprowadził mnie prawie do furii -

spoiler start

w Desert, latanie samolotem. Omg kto to wymyślił i dlaczego chciał zrobić graczowi na złość?? :P

spoiler stop

10.09.2017 15:15
👍
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator
8.5

Przesympatyczna, urokliwa gra z masą świetnych i różnorodnych pomysłów na rozgrywkę. Tearaway to gra przygodowa z elementami platformowymi, zręcznościowymi i logicznymi rozgrywająca się w świecie stworzonym z papieru. Już samo to sprawia, że się wyróżnia na tle innych tego typu produkcji. Do tego dochodzi charakterystyczny dla studia Media Molecule sposób narracji oraz wykorzystanie możliwości DualShocka 4. Twórcy naprawdę się tutaj popisali kreatywnością tworząc szereg różnorodnych mechanik, które nie pozwalają się nudzić. Dosłownie co chwila dochodzi coś nowego. Nie wiem czy zagram jeszcze kiedyś w taką grę, która w sposób tak kompleksowy korzysta z DS4. Twórcy kreatywności uczą także gracza, gdyż co chwila możemy sami stworzyć jakiś obiekt z papieru, który później wielokrotnie możemy spotkać w świecie gry. Poprzez swoją narrację i oprawę graficzną można odnieść wrażenie, że gra jest kierowana głównie do dzieci, ale dorosły gracz też powinien świetnie się bawić, zwłaszcza, iż są fragmenty, które nawet mu mogą sprawić problem dość wysokim poziomem trudności. A i często zdarza się spadać w przepaść, bo niezbyt dokładnie wymierzyliśmy skok, bo jakiś obiekt zasłaniał nam cel albo kamera niezbyt fortunnie się ustawiła. Praca kamery to coś do czego faktycznie można się przyczepić. Ale podobnie jak w Bastionie spadnięcie w przepaść praktycznie nic nas nie kosztuje i odradzamy się praktycznie w tym samym miejscu. Na koniec wypada wspomnieć świetny polski dubbing, który zawsze wypada dobrze w tego typu produkcjach, no i wpadającą w ucho muzykę. Zwłaszcza te utwory w których dominowały skrzypce budziły we mnie miłe wspomnienia z inną platformówką - Unravel.

post wyedytowany przez zanonimizowany579358 2017-09-10 15:28:24
27.09.2020 13:43
Jaro90
odpowiedz
Jaro90
13
Legionista
7.0

Polecam, miła odmiana zagrać w grę platformową stworzoną w świecie papieru skonstruowanego z origami. Niby dla dzieci, ale dużo mechanik z pada dual shock 4 wykorzystuje gra. Dużo znajdziek, które są czasem bardzo ukryte, ale nie trzeba ich zbierać, chyba że komuś zależy na platynie. Polecam jako luźna gra na popołudniowe dni.