

Najciekawsze materiały do: Silence

Silence - poradnik do gry
poradnik do gry1 grudnia 2016
Poradnik do Silence zawiera szczegółowy opis przejścia gry, w którym znajdziesz dokładnie opisane rozwiązania wszystkich przygotowanych przez twórców zagadek. Dowiesz się również gdzie znaleźć poukrywane w świecie gry przedmioty.

Recenzja gry Silence – baśniowy samograj
recenzja gry29 listopada 2016
Światowa premiera 15 listopada 2016. Silence to jedna z najbardziej uroczych baśniowych gier przygodowych, jakie pojawiły się w ostatnich latach – do wzruszenia się, do pośmiania, do zasmucenia, niekoniecznie do wielkiego główkowania.

Wersja demonstracyjna gry Silence już dostępna na Steamie
wiadomość13 listopada 2016
Najnowsza produkcja studia Daedalic Entertainment, Silence, która już w najbliższy wtorek będzie mieć swoją premierę, doczekała się nowego zwiastuna oraz wersji demonstracyjnej, dostępnej przez Steam.
Silence: The Whispered World 2 pojawi się w 2014 roku
wiadomość12 grudnia 2013
Firma Daedalic Entertainment zapowiedziała na przyszły rok grę przygodową Silence: The Whispered World 2, przy okazji publikując jej pierwszy zwiastun. Będzie to kontynuacja popularnej produkcji z 2009 roku.

Czas na zmiany – czy klasyczne przygodówki mają jeszcze rację bytu?
artykuł10 października 2014
Po rozmowie z przedstawicielem Daedalic Entertainment – jednego z największych producentów i wydawców gier przygodowych – zastanawiamy się nad kondycją i ewolucją tego gatunku.

WOW!
Dziwne, że o grze jest kompletnie cicho. Na razie niewiele wiadomo, ale koncepty i trailer prezentują się fenomenalnie. Osobiście jest to mój czarny koń 2014 roku i tytuł momentalnie wskakuje w moje top 10 najbardziej oczekiwanych gier roku.
Grałem w demko, bardzo ładnie zrobiona gra, dobry dubbing, fajne mechaniki - na pewno zagram w pełną :D.
Gram mimo ryja głównego bohatera, który odrzuca już z okładki, ale po ponad 30 minutach gry muszę stwierdzić, że ona przechodzi się sama. Kompletnie nie ma startu do trudności i ciekawości jedynki. Jeśli mnie ten ciapuś mnie zniechęci, to zobaczymy co będzie dalej.
Pudełeczko z grą już wpadło mi do rąk świetne wydanie ( zwłaszcza artbook ) za tak niewielki pieniądze, no nic najlepszą przygodę w tym roku czas zacząć.
Gra bardzo fajna, świetna oprawa audiowizualna i projekty postaci, jak i świata. Pod względem gameplayu skierowana raczej dla młodszych graczy, nie jest to typowa przygodówka, jak część pierwsza, raczej interaktywna historia. Do minusów dodam też długość gry (krótka) i zakończenie. Jeśli ktoś grał w jedynkę i mu się podobała musi koniecznie zagrać w Silence, choćby dla samej historii i klimatu. Polecam.
Sięgając po ten tytuł oczekiwał w miarę godnej kontynuacji części pierwszej. Niestety jest to gra dla dzieci. Mało zagadek, wszystkie banalne. Gra prowadzi za rączkę i nie wymaga uruchomienia szarych komórek. Do tego wszystkiego bardzo krótka.
Oby był mod który doda trochę lat głównemu bohaterowi bo podobno ma 16 lat a nie 12!

Zapowiada się świetnie. :)
Zobaczymy czy będzie dobra.

Pierwsze co rzuca sie i kluje w oczy to kiepska mimika postaci... niewiem ale tak jakby reakcje byly opoznione strasznie creepy to wyglada.. oczekiwalem duzo wiecej, sama historia tez nie porywa chociaz pomysl fajny

Śpij dzieciaczku…
Okazyjnie gram w gry typu „Point and click” tudzież przygodowe pełną gębą z masą dialogów i długą historią z bogatym wachlarzem bohaterów, ale wróć akurat tutaj mało jest w sumie wszystkiego… gra jak na przygotówkę jest krótka bo można ją ukończyć w jakieś 5-6h, ale te dzisiejsze standardy wytyczają taką średnią, cóż…
Przejdźmy do samej gry gdyż oferuje nam naprawdę ciekawą i wzruszającą historię, grafika jak to w nierealnym świecie jest bajeczna i malownicza, troszkę słabo wypada tutaj mimika twarzy ale poza tym gra daje radę. Co do lokalizacji, paskudny dubbing wersji „PL” lepiej grać po angielsku, uwierzcie mi.
Zagadki były dość proste, może z dwa trzy razy się troszkę pogłówkowałem. Pod kątem optymalizacji działa bez zarzutu a i soundtrack ma zacny.
Każdy miłośnik przygody musi w to zagrać a i niedzielnym graczom by nie zaszkodziło na chwilę oderwać się od PUBG czy CS-a.
OCENA:
GRAFIKA: 6
DŹWIĘK: 8
GRYWALNOŚĆ: 7
OCENA OGÓLNA: 7

ta gra ma polski dubing na playstation?
w sklepie sony nie ma info, ale tu widzę w że jest
i teraz mam sprzeczne info