Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: NCAA Football 08

Gra NCAA Football 08 wzbogacona o realistyczną pogodę
Gra NCAA Football 08 wzbogacona o realistyczną pogodę

wiadomość17 sierpnia 2007

Nie przejmując się zbytnio problemami technicznymi z grą Madden NFL 08, Electronic Arts rozwija inną ze swoich produkcji, NCAA Football 08, o kolejne pomysły. Tytuł traktujący o popularnym w USA sporcie zespołowym wzbogacił się ostatnio się o bardzo interesującą cechę - aktualizowaną co godzinę prognozę pogody.

Madden NFL 08 w wersji na PlayStation 3 jednak w 60 klatkach

wiadomość14 lipca 2007

Wiadomość o tym, że trzy najnowsze pozycje traktujące o futbolu amerykańskim będą działać szybciej na konsoli Microsoftu aniżeli na konkurencyjnej platformie japońskiego Sony mogła z miejsca stać się poważnym argumentem w dyskusji pomiędzy zwolennikami obu platform. Tak się jednak nie stanie.

Futbol amerykański szybszy na Xboksach 360
Futbol amerykański szybszy na Xboksach 360

wiadomość2 lipca 2007

Trzy produkcje sportowe, które zadebiutują na rynku w najbliższym czasie, będą działać na Xboksach 360 szybciej i płynniej niż w wersjach na konsole PlayStation 3. Mowa tu o tytułach podejmujących temat gry w futbol amerykański: Madden NFL 08, NCAA Football 08 oraz All-Pro Football 2K8. Za stworzenie pierwszych dwóch programów odpowiada firma EA Sports Games, a za trzeci 2K Sports.

X360
PS3
PS2
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz