Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Harvest Moon: Innocent Life

Kolejna część Harvest Moon będzie nastawiona na online’ową rozgrywkę
Kolejna część Harvest Moon będzie nastawiona na online’ową rozgrywkę

wiadomość4 października 2007

Twórca Harvest Moon i prezes Marvelous Entertainment - Yasuhiro Wada - zdradził w wywiadzie dla internetowej strony magazynu Game Informer, że kolejna część „symulatora rolnika” nie będzie już nastawiona na rozgrywkę dla jednego gracza.

Kiedy możemy spodziewać się nadejścia gry Harvest Moon: Innocent Life?
Kiedy możemy spodziewać się nadejścia gry Harvest Moon: Innocent Life?

wiadomość14 stycznia 2006

O tym, że pojawi się jeszcze szereg produktów spod znaku Harvest Moon wiemy de facto od początku listopada 2005 roku, ponieważ wtedy ogólnikowo pisaliśmy o przyszłości wspomnianego cyklu wirtualnych symulacji życia farmera. Dziś możemy już powiedzieć nieco więcej na temat jednej z nadchodzących gier, należących do tej popularnej serii.

Ekspansja serii Harvest Moon na nowe platformy sprzętowe

wiadomość2 listopada 2005

Co może być porywającego w wirtualnej symulacji życia farmera, czyli de facto rolnika? Zapewne wiedzą to miliony klientów, które na przestrzeni minionych ośmiu lat zakupiły dowolny produkt, reprezentujący markę Harvest Moon (debiut na konsoli SNES). Ostatnio cykl ów zanotował obecność na platformie GameCube, a już wkrótce poznają go użytkownicy innych systemów elektroniczno-rozrywkowych.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.02.2010 21:43
👎
Mikulu
11
Legionista

kiepski harvest moon... klimat gry nie podpasowal mi... ogolnie fabula tez nie zachwyca (robot rolnikiem?!)

29.06.2011 13:10
😊
odpowiedz
Malarz.
4
Junior

Gra bardzo przyjemna, fajnie mi się w nią grało, jednak brakowało mi tej swobody w "budowaniu" swojego "imperium rolniczego" xD Za pierwszym razem gdy zasiądziemy do tej gry bardziej skupiamy się na wątku fabularnym niż tym z czego słynie seria Harvest Moon - czyli swobodnym zasiewaniu naszego kawałka pola. I dodatkowo ten limit czasowy. W 2 lata musimy uratować całą wyspę a potem (tak myślę, bo nigdy tej gry nie przeszedłem ponieważ nie mogłem więcej kryształów znaleźć by dostać się do czerwonego duszka) dopiero zająć się głównym zadaniem serii. Tak czy inaczej, gra zasługuje na to, by stać na półce każdego fana tej serii. ;)

01.09.2017 10:04
👎
odpowiedz
zanonimizowany1216563
13
Pretorianin

Robić z tej serii jakieś science fiction to ewidentny debilizm twórców. Ta gra z (BCN i HFOMT) miała swój niepowtarzalny sielski klimat a to jest jakaś kpina.

09.11.2019 04:13
Masamune74
odpowiedz
Masamune74
4
Junior

Według mnie twórcy tej gry powinni .... na galerach :)