Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Skylanders: Spyro's Adventure

To strona z ocenami gry Skylanders: Spyro's Adventure. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC X360 PS3 Wii 3DS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Wii
3DS
PS3
X360
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.10.2011 12:40
Sargeist156
11
Chorąży

Miałem chyba wszystkie gry ze Spyro na konsole PlayStation, uwielbiałem te z PS1, nawet do LoS się przekonałem, łącznie z ostatnią (tą wydaną na PS3 którą mam do dziś), ale to... To nie jest Spyro, "to" nawet nie przypomina tej prawie kultowej postaci... I jeszcze te figurki za które trzeba dodatkowo zapłacić... Activision znowu pokazuje, że liczy się tylko nabijanie kasy.
Serio, tak trudno było by im zrobić Spyro wyglądającego choć trochę podobnie do tego oryginalnego? Chyba nie... W życiu nie kupię tej szmiry, profanowania bohaterów z gier z mojego dzieciństwa nie będę wspierał.
Liczę, że Sony wyda reedycję starszych gier Spyro w HD, to łyknąłbym chociażby przez sentyment.