Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Agharta: The Hollow Earth

To strona z ocenami gry Agharta: The Hollow Earth. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.12.2013 11:20
jeffrey91
1
Junior

Najnudniejsza gra w jaką grałem. Ściągnąłem sobie z sentymentu, bo grałem w to mając 7 lat i wydawała mi się wtedy strasznie trudna. Twórcy postawili głównie nacisk na ładne widoczki i grafikę (jak na tamte czasy). Panuje też tajemnicza i mroczna atmosfera. Spodziewałem się trudnych zagadek i łamigłówek, ale niestety rozgrywka sprowadza się do rzucania kamieniami w okoliczną faunę i bieganie przed siebie. Na pewno nie zalicza się do tych ponadczasowych.