Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Wing Commander II: Special Operations 1

To strona z ocenami gry Wing Commander II: Special Operations 1. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.08.2019 21:05
Arkajf
Arkajf
34
Pretorianin
10

Pierwszy dodatek do Wing Commander 2. Gra nie odstaje od podstawki a pod względem fabuły nawet ją przewyższa. Zwroty akcji, walka frakcji itp. dodaje grze niesamowitej miodności. Rzadko daję dodatkowi maksa ale tu ocena 10 w pełni zasłużona.