Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Tiger Woods PGA Tour 2003

To strona z ocenami gry Tiger Woods PGA Tour 2003. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS2 XBOX GCN.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS2
XBOX
GCN

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.02.2003 14:21
👍
zanonimizowany16115
1
Junior

TW 2003 jest niewątpliwie najlepsza symulacja golfa jaką dotychczas zrobili . Posiada poza mnóstwem cehc 1 straszną wadę , a mianowicie : w trybie kariery komputerowi gracze - którzy w zawodach osiągają niesamowite wyniki - grają jak ostatnie patałachy i niezdary z poziomu co najmniej żenującego. kto to przeżył ten wie o czym mówię . Wszystkie gry zespołowe straciły u mnie w oczach swój sens. Jednak pomijając ten fakt gra jest naprawdę niesamowita i wciąga strasznie .
P.S. proponuję od razu zakupić 2 myszki i trochę środków uspokajających oraz stopery do uszu dla reszty rodziny
Pozdrawam
LordJJ

17.02.2003 14:42
odpowiedz
zanonimizowany61088
7
Generał

Eee, nie gadaj. Nie jest aż tak źle. Po prostu trzeba samemu lepiej grać. Za to gierka faktycznie jest znakomita. Nie jest to na pewno symulacja, ale też i nie zręcznościówka. Udało się wypośrodkować to i dlatego gra jest niezła. Poza tym tory zrobione są wręcz perfekcyjnie. Nie wiem tylko, czy w wersji na PC są mini-gry (ja akurat grałem w wersję na PS2), ale tryb speed golf jest zabójczy ;)

14.05.2004 21:50
odpowiedz
Wid3
19
Pretorianin

Fajna gra ale troche cieżka