Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Postal 4: No Regerts

To strona z ocenami gry Postal 4: No Regerts. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.10.2019 08:35
👍
Bezimienni!!!!!!!
49
Centurion
8.0

Nie mogę się doczekać, ale głos kolesia mi tutaj nie pasuje , Rick Hunter zdecydowanie bardziej wczuwał się w role kolesia... mam nadzieje ze będzie to wyglądało inaczej, czekam także na poprawienie optymalizacji..

16.10.2019 08:45
👍
odpowiedz
Wen–Chi Lee
4
Centurion

Kiedyś zagrywałem się pełniakiem Dwójki (i później dodatku Weekend Apokalipsy) z czasopisma Play PC (aż szok, że dali tak kontrowersyjną grę jako pełniaka- ponoć walczyli jak lwy...). Przeszedłem także 2 lata temu drugi dodatek fabularny, który niestety już nie miał dubbingu. Także był niezłą grą, sporo nawiązań m. in. do filmu Postal Uwe Boll'a :) Spotykamy np. aktora grającego Postal Dude'a w tym filmie (z tego co wiem, to nawet ten aktor tej postaci głos podłożył!). Ogólnie sporo niespodzianek. Jestem bardzo ciekaw, czym nas zaskoczy czwórka; w dobie już sprowadzonej do poziomu absurdu przesady na punkcie poprawności politycznej, czwórka nie będzie miała łatwo na rynku. Tak, czy owak, czekam i na pewno ogram.

Mocno liczymy na dubbing i powrót Krzysztofa Grębskiego do tej roli (sprawdził się znakomicie!)

18.10.2019 17:27
odpowiedz
2 odpowiedzi
Romeoroman
7
Chorąży
Wideo

Najlepsza gra świata powróciła, działanie terapeutyczne potwierdzone zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=cPePbGzL_Rs&t=

post wyedytowany przez Romeoroman 2019-10-18 17:28:49
18.10.2019 22:22
Wen–Chi Lee
4
Centurion

Widzę że twórców czeka jeszcze sporo pracy, zanim wyjdą z bety :) Ja cierpliwie zaczekam na zakończony projekt.

20.10.2019 16:33
Romeoroman
7
Chorąży

zgadza się jednak mają na to jeszcze dużo czasu

21.10.2019 12:24
😉
odpowiedz
piotrek6511
21
Legionista

Postal 2 jest to gra do której mam bardzo duży sentyment. Pamiętam jak jeszcze w podstawówce pożyczyłem go od kolegi i bardzo mi się spodobała;) Grało się w to dużo wracałem do niej wielokrotnie tak że mógłbym ją przejść z zamkniętymi oczami. Dlatego też jak zobaczyłem że będzie czwórka to bardzo się ucieszyłem. Jak narazie to Postal 4 wygląda troche średnio i jeszcze trzeba będzie poczekać aż dorówna dwójce, a mam nadzieje że to zrobi.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze