Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Shortest Trip to Earth

To strona z ocenami gry Shortest Trip to Earth. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.01.2020 12:50
👍
Zakapiorrrrr
8
Legionista
9.5

Każdy kto grał w FTL bez problemu się odnajdzie w tej grze. Jak na tą chwilę muszą poprawić balans bo czasem jest za trudno. 3 statki na nasz samotny i w dodatku z OP bronią dodatkowo częstując nasz atomówką to trochę przesada :). Poza tym gra świetna.

Plusy: same plusy dla fanów FTL pozycja obowiązkowa.
Minusy: balans czasem jest za ciężko.

post wyedytowany przez Zakapiorrrrr 2020-01-05 12:51:02