Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Luigi's Mansion 3

To strona z ocenami gry Luigi's Mansion 3. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.11.2019 20:18
😍
Wolfman_PL
79
Konsul
9.0

Wydawało sie, że Nintendo przy swoim odgrzewanych kotletach nic ciekawego nie pokaże. O tak i to pokazało. Switch master race! Kopara się cieszy od samego początku, zapomniałem o Medievil, zapomniałem o jakiś rts na pc i innych grach. Wykonanie mistrzostwo, jak posiadacie kino domowe to ustawcie ciszej niż zwykle. Dźwięki mogą wysadzić okna, lepsze niż w niejednym filmie. Grafika i animacja na wysokim poziomie. Gameplay sam miód. A i jestem pierwszy.

post wyedytowany przez Wolfman_PL 2019-11-02 20:18:39
11.11.2019 17:44
Panda_Hekas
odpowiedz
Panda_Hekas
1
Chorąży
8.0

Do tej pory na całą serię patrzyłam raczej krzywo. Ot, Ghostbusters w otoczce z uniwersum Mario. Na szczęście dałam szansę 3 i nie żałuję. Masa zabawy, przyjemne zagadki i dopracowana grafika.
P.S. Polecam do ogrania także kanapowo!