Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry This is the Police 2

To strona z ocenami gry This is the Police 2. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE
Switch
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.03.2018 19:12
hagey
1
Junior

Gra ma posiadać język Polski tak więc zmieńcie informacje

25.07.2018 16:56
BFHDVBfd
👍
odpowiedz
BFHDVBfd
104
KAPITAN
9.0

Pierwsza część była świetna, a druga wprowadzi wiele nowych mechanik. Odliczam czas do premiery.

01.08.2018 16:52
odpowiedz
laki2217
73
Generał

Moim zdaniem w grze jest dwóch głównych bohaterów a nie jedna. Tak wygląda na razie gra. Jak coś się zmieni to wtedy dokończę. Jak na razie fabuły nie zdradzam.

04.08.2018 21:06
odpowiedz
Xand3rd
10
Centurion

gram obecnie w jedynkę...trochę brakuje w tej grze akcji...fajnie jest wysyłać gliniarzy na rewir i w ogóle ale jest dużo gadanin którą można pominąć a i tak wiesz o co chodzi..... brakuje tej grze czegoś co sprawi że przyciąga przeciętnego gracza na dłużej (fabułą nie zaskakuje ani trochę) - póki co męczę pierwszą część po kawałku..jest fajna ale tak 30-40 min dziennie nie więcej

post wyedytowany przez Xand3rd 2018-08-04 21:07:33
07.08.2018 14:42
pieterkov
👎
odpowiedz
pieterkov
90
Generał

Strasznie długie cutsceny, brakuje możliwości pomijania poszczególnych linijek dialogu jak w pierwszej części. Przez pierwszą godzinę gry siedzimy i oglądamy ciąg cutscen, a człowiek chce wreszcie grać! Pierwszą część porzuciłem w połowie kiedy to po raz 10 wniesiono przeciwko mnie skargę (a była to już trzecia czyli game over) i musiałbym kolejny raz powtarzać cały tydzień w grze pomimo tego, że pozwalałem pracownikom na wszystko.

Gra jest niepotrzebnie dużo bardziej skomplikowana niż jedynka. Codzienne przydzielanie sprzętu jest nużące a robienie tego automatycznie nie do końca bezpieczne. Tak samo system umiejętności i przydzielania podkomendnych do konkretnych akcji w misjach jest moim zdaniem zbędny i nie zawsze logiczny - czasem osoba z rozwiniętą inteligencją nie potrafi przegadać przestępcy pomimo tego, że tak kazał poradnik, tak więc ważniejsze są chyba nadal punkty profesjonalizmu niż dobór personelu do zadań.

Ogólnie gra zamienia się w wielopoziomowe puzzle: musimy awansować personel w pożądane skille, odpowiednio dozować ich do zgłoszeń (teraz pracownika męczy KAŻDY wyjazd teren, a nie jedynie dzień na służbie), odpowiednio wybierać akcje podczas misji a do tego wszystkiego jeszcze przydzielać sprzęt. Mnie osobiście odpycha to od dalszej gry, bo oczekiwałem prostej strategii a nie gry w szachy. Ponadto teraz po zakończeniu zmiany trzeba czekać aż patrol z drugiego końca miasta łaskawie dojedzie. W 1 części gdy wybijała godzina 3 i nie dało się już nic nowego robić to wyskakiwał przycisk zakończ dzień i problem z głowy. Do tego wielu pracowników nie chce pracować ze sobą, więc co z tego, żę mamy kompletny i sprawny zespół skoro 2 policjantów nie pojedzie razem, a inaczej mają za mało punktów profesjonalizmu? Gra jest praktycznie niegrywalna przez takie debilne utrudnienia.
Do tego same śledztwa są trudniejsze bo już nie tylko przydzielamy śledczych (co wykonujemy spośród własnych POLICJANTÓW, nie ma jako takich śledczych) ale też dajemy im konkretne zadania: znajdź więcej wskazówek (to co wcześniej było 5 zeznaniami świadków) lub szukaj więcej slajdów dla podejrzanego 1 lub 2 (tak, teraz mamy 2 podejrzanych w każdym śledztwie! Bardzo często pasują obie wersje ale przesądza jeden slajd.)

Najbardziej niedorzeczne jest jednak odmawianie przez podwładnych rozkazów. Np. bierzemy siłacza na zgłoszenie, każemy mu zatrzymać podejrzanego (największa szansa bo ma np. 3 punkty siły w przeciwieństwie do towarzyszy którzy mają 0 lub 1) a on na to "nie uważam, że to dobry pomysł" i nie wykona tej akcji, może jedynie wykonać jakąś inną. Tak więc nawet z doskonałym składem i tak możecie spieprzyć misję bo mięśniak odmówi użycia siły a opcji dla inteligenta nie będzie i tak oto inteligent z 0 siły będzie musiał siłowo zatrzymać podejrzanego :))) To jest chyba losowe więc gra utrudnia nam życie tak bardzo jak to tylko możliwe...

O ile jedynka była nudna i momentami denerwująca, o tyle 2 po prostu wkur........za :)

post wyedytowany przez pieterkov 2018-08-07 15:49:59
22.08.2018 13:22
odpowiedz
Bigotyczny
2
Junior
5.0

toporne, niepotrzebnie skomplikowane, durne frustrujące utrudnienia, i do tego te sekwencje taktyczne? Nuda.. robić z takiej gry turowe RPG? Polecam trzymać się z daleka bo pierwsza część dużo lepsza

16.09.2018 11:11
odpowiedz
Shadi92
21
Legionista
5.0

Nuda. Fabuła taka sobie, dodanie mechanik zaszkodziło grze. Jeden z funkcjonariuszy nie przychodzi mi do pracy przez miesiąc, drugi non stop pije. Policjantów męczy każdy wyjazd w teren, więc dobranie składu na kolejny dzień graniczy z cudem (bo oprócz alkoholika i ściemniacza wypadnie losowo jeden czy dwóch funkcjonariuszy). Przydzielanie sprzętu denerwuje, a automatyczny przydział (nie) działa ja chce. Dodatkowo funkcjonariusze, którzy dyskutują z moimi rozkazami, serio?

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze