Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Dark Devotion

To strona z ocenami gry Dark Devotion. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.04.2019 15:58
fanmen32
3
Junior
10

Zdecydowanie polecam! Jest to gra wciągająca i interesująca , nawet pomimo faktu trudności walk , dlatego warto dać jej kredyt zaufania.

02.05.2019 11:23
👎
odpowiedz
1 odpowiedź
be_silent
8
Legionista
4.0

Ta gra to w zasadzie typowy indyk, w którym wszystko jest na słabym poziomie. Walka jest drewniana i prosta, lokacje może i mają jakiś klimat, ale projekt pozostawia wiele do życzenia, występuje małe zróżnicowanie przeciwników, kilka kompletnie nietrafionych pomysłów, np. to, że nie możemy się teleportować do dowolnego posążka, tylko ostatniego, co uniemożliwia jakikolwiek wybór ścieżki, a i jeszcze zawsze musimy przejść kawałek, żeby wziąć bronie i zbroje, kompletny debilizm, ponadto gra jest niedopracowana, bo raz zdarzyło mi się zabić bossa, na którego mogłem później odebrać questa, no i questa wykonać nie mogłem, bo boss był już zabity...

Może gdyby ta gra kosztowała 20 zł, to byłaby warta swojej ceny, ale obecnie kosztuje ponad 70 zł (więcej od Hollow Knight, który jakością dorównuje Ori and the Blind Forest)

W gatunku souls-like nie ma nawet startu do Death's Gambit (który przecież jest grą średnią), nie mówiąc już o takich perełkach jak Salt and Sanctuary (który jest chyba najlepszym souls-like w ogóle, oczywiście pomijając gry od From Software, no i może NiOh, chociaż mógłbym nawet powiedzieć że S&S jest lepsze jeżeli chodzi o lokacje)

03.05.2019 11:48
Vlad Tepes
Vlad Tepes
62
Pretorianin

... żeby zakończyć quest należy ponownie zabić wymaganego bossa... można to robić wielokrotnie...

03.05.2019 11:45
Vlad Tepes
👍
odpowiedz
Vlad Tepes
62
Pretorianin
7.0

Właśnie skończyłem, tj. zabiłem wszystkich bossów, wykonałem wszystkie questy dla kościoła i odblokowałem wszystkie umiejętności, lecz mimo że odsłoniłem całą mapę. niestety zostało mi 8 kapliczek, kilka broni i pewnie kilka tekstów do odblokowania, nie mówiąc już o kilkunastu osiągnięciach, jednak to sobie już daruję. Gra jest powiedzmy w stylu soulslike 2d (co mnie skusiło do zakupu) z elementami rougelike (które twórcy mogli by sobie śmiało darować). Grało się dość przyjemnie (zdrowo ponad 20h rozgrywki), bossów jest nawet sporo, ale rozwiązanie, które zmusza do wielokrotnej eksploracji tych samych lokacji, by odkryć wszystko oraz mocna losowość wypadających przedmiotów, która eksplorację tę by ułatwiła, trochę mi nie przypadła do gustu (to są chyba elementy rougelike)...Generalnie polecam (ja się wciągnąłem), ale raczej po obniżce ceny. Zgadzam się również, że do Salt and Sanctuary, gra nie ma raczej startu..

post wyedytowany przez Vlad Tepes 2019-05-03 11:46:53