Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Farm Manager 2018

To strona z ocenami gry Farm Manager 2018. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.03.2018 01:25
📄
Avinus
2
Junior

Coś Polskiego? No ciekawe co to wyjdzie.
Dobrze byłoby, jakby dodali poziom doświadczenia, bez którego pewne maszyny czy akcje jak na przykład zakup pola, mamy zablokowane.

Czekam.

25.03.2018 17:10
odpowiedz
Algol
26
Legionista
8.0

Wygląda dość ciekawie. Lubie takie stawianie farmy z klocków. Cieszy mnie, że gra będzie wspierała modowanie. Ale patrząc na screeny widzę bardzo małe pola uprawne. Tak małe pola uprawne przy takiej złożoności farmy to masakra

11.04.2018 10:36
odpowiedz
2 odpowiedzi
geohound
68
Konsul

Cóż, ciężko to trochę ocenić - gra wcale nie jest ładna, to na pewno. Nie przekłada się to jednak na wymagania, bo łapie freezy na ułamki sekund przy grafice na full. Animacja pojazdów to śmiech na sali - chyba mają 10 fpsów, dopiero na najwyższej prędkości czasu pojazdy jeżdżą płynnie, a nie skokowo.

Tutorial w normalnym rozumieniu nie istnieje - od razu dostajemy kampanię, w której nie są tłumaczone kroki i gra się na czuja, a wszystkiego w grze jest dużo - nasiona, uprawy, maszyny. Te działają z takim traktorem, ale na tak dużym polu, ten rozrzutnik potrzebuje chemii rolniczej, a nie naturalnych nawozów. Ale zaś musisz mieć odpowiedniej wielości garaż na traktor i mały rozrzutnik.

Zanim w wolnej grze obsiałem i podlałem pole, musiałem postawić pół farmy i nakupować zbędnych rzeczy, bo nie wszystko było oczywiste.

Wegetacja trwająca 106 dni to też trochę absurd - czas ciągnie się jak flaki z olejem, to nie Harvest Moon.

Ogólnie zabawa jest, ale obkupiona graniem po omacku i słabym stosunkiem jakości do tego, co słyszę z obudowy.

13.04.2018 11:28
mateonww
8
Junior

Do tych błędów należy dorzucić zacinających się farmerów na podejściach do parkingu lub gdy teren jest nie równy i trzeba podejść pod małą skarpę. Brak możliwości dodania kolejnego pracownika w trakcie zbiorów teraz żeby to zrobić trzeba przerwać pracę i zaczynać zbiory od początku.

13.04.2018 11:30
zanonimizowany1258334
7
Pretorianin

Kiedyś zrobili już chyba coś podobnego John Deere amercian farmer i tam też na początku (nie wiem jak późnej) ciężko było się połapać.

04.06.2018 13:46
odpowiedz
Taishan90
39
Centurion
3.0

W aktualnym stanie nie polecam gry gdyż jest niegrywalna po rozbudowie farmy. Oceniłem grę na 9 trochę zbyt wcześnie. To prawda ze ma spory potencjał jednak jest totalnie niezoptymalizowana na tym sprzęcie:
Procesor: Intel Core i7-7700K /4.2GHz
Karta graficzna: MSI GeForce GTX 1060 OC 6GB DDR5
Pamięć RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16gb DDR4
gra klatkuje po rozbudowaniu farmy tak jak by miała 5 FPS, przy zbiorach gdzie trzeba wysłać np 100 pracowników jest jeden wielki pokaz slajdów, nie wspominając już o masie błędów typu znikanie plonów (często znikały mi plony za grube miliony), bugowanie się traktorów itp. ale największym problemem jest płynność której nie ma, bo gra nie potrafi utrzymać nawet stabilnych 30fps. Po przegraniu 11h a właściwie przemęczeniu pokazu slajdów (w sporej większości czasu). Ocena 3 za potencjał.

11.11.2018 10:56
👎
odpowiedz
karolgamechannel
1
Junior

gra jakoś przestała się rozwijać więc średnio polecam
całkiem sporo błędów i niedoróbek

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze