Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Fire Emblem Heroes

To strona z ocenami gry Fire Emblem Heroes. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.01.2019 23:31
Miodowy
28
Old Dziad
6.0

Niestety gra jest tylko cieniem serii. Można pograć z nudów i jest parę ciekawych nowości, ale nie spodziewajmy się w stosunku do poprzedniczek, wymagających potyczek czy wielkich bitew. To raczej malutkie plansze i tępy grind. Po jakimś czasie może być niestrawna dla graczy nie gustujących w mobilnych.