Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Tom Clancy's The Division: Przetrwanie

To strona z ocenami gry Tom Clancy's The Division: Przetrwanie. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.10.2018 23:20
bolek2018
22
Konsul

Warto się tym jeszcze interesować ? Gra w to ktoś ogólnie ? Bo chyba ze wszystkich DLC ten jest najlepszy ? Teraz jest za 20 pln, więc pytam. W nowego szybko nie zagram bo jest to samo tylko śniegu nie ma - jak to w zwyczaju robi Ubisoft na jedno kopyto :)

post wyedytowany przez bolek2018 2018-10-14 23:21:05