Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Crusader Kings II: Conclave

To strona z ocenami gry Crusader Kings II: Conclave. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.01.2016 09:42
aduk123
👍
aduk123
4
Chorąży

Dobra okazja do powrotu do gry, zwłaszcza że od podstawki trochę się odbiłem:) Z dodatkiem lepiej

04.02.2016 10:52
wata_PL
odpowiedz
wata_PL
169
Ogniomistrz

Po stworzeniu wendish empire gra jest juz mega latwa

04.02.2016 11:24
odpowiedz
Runnersan
193
Senator

Te koalicje i niezadowoleni potężni wasale (-30) za to, że nie są członkami rady, nie utrudniają?

11.02.2016 05:22
mayer85
odpowiedz
mayer85
48
Centurion
9.5

Runnersan, tylko najpotężniejsi wasale dostają -30 do niezadowolenia jeśli nie są w radzie, a siłą rzeczy zależ Ci na tym żeby w radzie zasiadali bo przy odpowiednich prawach jej członkowie nie mogą zakładać ani przystępować do frakcji co sprzyja wewnętrznemu spokojowi w państwie. Nawet jeśli potężny wasal ma niskie współczynniki to można mu dać stanowisko doradcy. W takim wypadku w radzie ma prawo głosu ale nie zajmuje stanowiska na którym co najwyżej mógłby tylko coś spieprzyć w razie wyznaczenia mu jakiejś misji. Król może mieć jednego doradcę, cesarz dwóch.