Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Corpse Party: Book of Shadows

To strona z ocenami gry Corpse Party: Book of Shadows. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC iOS PSP.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PSP
iOS
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.04.2018 12:56
McPatryk1995v2
McPatryk1995v2
28
Umbrella Corporation
8.5

Druga część niszowego horroru, która przez zmieniony gameplay oraz sposób prezentowania fabuły nie jest tak popularna jak poprzedniczka, a nie słusznie, ponieważ moim zdaniem jest to lepsza produkcja, bardziej klimatyczna i z poważniejszą fabułą :)