Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Insanely Twisted Shadow Planet

To strona z ocenami gry Insanely Twisted Shadow Planet. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC X360.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

X360
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.04.2011 20:20
😒
Skyer
2
Junior

Nie! Dlaczego tylko na X360?!
A tak marzę o tej grze na pc, lub choćby na psp ;(
Pozostaje tylko się modlić o jakieś adaptacje

01.08.2011 19:02
odpowiedz
krzychu2k7
39
Konsul

Nie tylko działem się walczy chyba :] Trochę wprowadza to w błąd bo przywołuje na myśl oldschoolowe strzelanki a to nią nie jest.

Ja tam nie wiem, mądrzę się bo gameplay Dela oglądałem na tvgry :D

16.09.2011 14:34
odpowiedz
btsz
8
Legionista

z tego co pisali twórcy na swoim blogu, wynika, że być może powstanie wersja na PC.
bardzo bym się ucieszył, gra reprezentuje chyba mój ulubiony rodzaj gier: platformówki oparte na eksploracji. kojarzy mi się trochę z amigową Exile, nieco mniej z snes-owym Super Metroid. szkoda, że na PCta z podobnych tytułów tylko Aquaria - która mi nie podeszła.