Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry GRID Legends (PC)

DLC do GRID Legends

Winter Bash

cena: 49,90 zł

DLC26 stycznia 2023

DLC pozwalające wziąć udział w imprezie Winter Bash, w której nie brakuje szybkich samochodów i zasypanych śniegiem torów. Oferuje ono 3 nowe pojazdy, 8 tematycznych wątków fabularnych, 3 zawody w trybie kariery, 45 istniejących tras z dodaną mieszanką bramek i ramp doładowania, trasy driftowe z punktu do punktu na torze Okutama oraz barwy, ikony i banery.

Rise of Ravenwest

cena: 49,90 zł

DLC17 listopada 2022

DLC skupiające się na przedstawieniu historii Ravenwest – najbardziej niesławnego zespołu w GRID World Series - od jego początków aż po momenty dominacji. Rozszerzenie uzupełnia grę m.in. o 11 wydarzeń fabularnych, 4 pojazdy, 4 warianty układu w Miami i 3 nowe zawody w trybie kariery.

Enduring Spirit

cena: 49,90 zł

DLC25 października 2022

DLC zabierające graczy m.in. do Japonii. Wprowadza ono do gry 4 nowe pojazdy, 4 warianty wyścigu Fuji Speedway, 8 tematycznych wątków fabularnych, 3 wydarzenia w trybie kariery, 2 obecne trasy z dodanymi rampami oraz jedna trasa z dodanymi bramkami doładowania, tryb wytrzymałościowy dla wyścigów wieloklasowych oraz szereg elementów kosmetycznych.

Valentin’s Classic Car-Nage

cena: 49,90 zł

DLC21 czerwca 2022

DLC wprowadzający do gry nowy tryb w stylu Demo Derby, postać Valentina Manziego (w tej roli Ncuti Gatwa), 5 pojazdów (w tym lodziarkę), 4 tory w 2 lokalizacjach (w tym prestiżowy tor Yokahama Docks), 8 tematycznych wątków fabularnych (w której pojawia się postać Valentina Manziego odgrywanego przez Ncutiego Gatwę), 3 wydarzenia w trybie kariery i szereg elementów kosmetycznych.

Seneca & Ravenwest Double Pack

cena: 39,90 zł

DLC20 kwietnia 2022

Dodatek odblokowujący dostęp do czterech ekskluzywnych samochodów. Mowa tu o Aston Martin Vantage GT4, Porsche 962C, Ginetta G55 GT4 oraz Koenigsegg Jesko. Uzupełnia ona również tytuł o nowe wydarzenia w trybie kariery, ikony zespołowe, barwy i banery.