Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dead Cells (PC)

Dodatki do Dead Cells

Dead Cells: Return to Castlevania
Dead Cells: Return to Castlevania

dodatek do gry6 marca 2023

Największy i najambitniejszy dodatek do wydanej w 2018 roku gry Dead Cells. Rozszerzenie oferuje wątek fabularny bezpośrednio związany z serią Castlevania, dwa nowe biomy, trzech bossów i czternaście broni.

DLC do Dead Cells

The Queen of the Sea

cena: 17,99 zł

DLC25 lutego 2022

Dodatek oferuje zwieńczenie historii znanej z poprzednich dwóch DLC, czyli Bad Seed i Fatal Falls. Rozszerzenie wprowadza do gry dwa nowe biomy oraz dodatkowych wrogów i przedmioty. Nie zabrakło także kolejnego bossa w postaci tytułowej Królowej Morza.

Fatal Falls

cena: 17,99 zł

DLC26 stycznia 2021

Dodatek wprowadza do gry dwa nowe biomy (The Fractured Shrines i The Undying Shores) wraz z bossami. Do tego lokacje Stilt Village, Clock Tower i Time Keeper otrzymały nowe odnogi, które można wybrać po ich zaliczeniu.

The Bad Seed

cena: 17,99 zł

DLC11 lutego 2020

Dodatek wprowadza dwa nowe biomy przygotowane z myślą o początku gry - Arboretum oraz Grzęzawisko. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z sielankową szklarnią, w której napotykamy nowy, pokojowo nastawiony klan grzybów. W drugim przedzieramy się przez wyjątkowo niebezpieczne bagno, zamieszkane przez uzbrojonych w ostre kije mutantów, płetwonurków miotających strzałkami i pijawki. W samym środku Grzęzawiska znajduje się plansza zwana Gniazdem, która jest domem dla nowego bossa - Kleszczycy. W grze pojawiły się także nowe mechaniki i bronie.

Rise of the Giant

cena: za darmo

DLC29 marca 2019

Dodatek oferuje nowe mapy, typy wrogów i bossów, przedmioty oraz skórki. Projekt powstał z myślą o weteranach, dlatego poziom trudności jest bardzo wysoki.