Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Call of Duty: WWII (PC)

Dodatki do Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII - Shadow War
Call of Duty: WWII - Shadow War

dodatek do gry28 września 2018

Czwarty dodatek do gry Call of Duty: WWII, który wprowadza trzy nowe mapy do opartego na rywalizacji multiplayera (Chancellery, Airship oraz Excavation), misję do trybu Wojny (zatytułowaną Operation Arcane) i ostatni rozdział kampanii zombie (Frozen Dawn).

Call of Duty: WWII - United Front
Call of Duty: WWII - United Front

dodatek do gry26 lipca 2018

Call of Duty: WWII – United Front to opracowany z myślą o PlayStation 4 dodatek do gry FPS z 2017 roku. Wzbogaca ją o trzy nowe mapy (Market Garden, Stalingrad oraz Monte Cassino) do sieciowych rozgrywek PvP, osadzone w miejscach słynnych bitew II wojny światowej. DLC oferuje również misję do trybu wojny oraz dodatkową przygodę do kooperacyjnego trybu zombie.

Call of Duty: WWII - The War Machine
Call of Duty: WWII - The War Machine

dodatek do gry10 maja 2018

The War Machine to drugie DLC do FPS-a Call of Duty: WWII. Dodatek rozbudowuje zawartość rozgrywek multiplayer o trzy mapy PvP, osadzone w Dunkierce, Egipcie i niemieckiej bazie rakietowej. Do tego dochodzi nowa misja do trybu Wojny, pozwalająca wziąć udział w nocnym szturmie aliantów na Sycylię, oraz kolejny rozdział kooperacyjnego trybu zombie, w którym udajemy się do opanowanego przez żywe trupy Berlina.

Call of Duty: WWII - The Resistance
Call of Duty: WWII - The Resistance

dodatek do gry1 marca 2018

Pierwsze DLC do Call of Duty: WWII, które wprowadza trzy standardowe mapy do trybu multiplayer, kolejną operację do modułu Wojna (z nową areną) oraz drugi rozdział Nazi Zombies. Z uwagi na fakt, że jest to dodatek niesamodzielny, wymaga on do działania podstawowej wersji gry.