Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry The Surge (PC)

Dodatki do The Surge

The Surge: The Good, the Bad and the Augmented
The Surge: The Good, the Bad and the Augmented

dodatek do gry2 października 2018

Dodatek do gry The Surge, w którym trafiamy do starego, opuszczonego laboratorium kontroli jakości CREO i mierzymy się z wieloma wyjątkowo trudnymi wyzwaniami. Co ciekawe, motywem przewodnim spinającym lokacje udostępnione w dodatku jest Dziki Zachód.

The Surge: A Walk in the Park
The Surge: A Walk in the Park

dodatek do gry5 grudnia 2017

Dodatek do gry The Surge, w którym trafiamy do CREO World – parku rozrywki stworzonego dla pracowników korporacji CREO. Oprócz nowej lokacji, add-on wprowadza kolejne rodzaje broni, pancerze i implanty zwiększające nasze szanse na polu bitwy. Dopełnieniem całości są niewidziani dotąd adwersarze, na czele z potężnym bossem.

DLC do The Surge

The Good, the Bad, and the Augmented

cena: 49,90 zł

DLC2 października 2018

Dodatek przenosi gracza do starego, opuszczonego laboratorium firmy CREO, gdzie mierzy się z kreacjami szalonego naukowca, Dr. Rischbotera. Twórcy przygotowali nowe lokacje, przeciwników i wyposażenie.

Cutting Edge Pack

cena: za darmo

DLC17 kwietnia 2018

W skład dodatku wchodzą: kosmiczny egzo-sprzęt „Anioł VI”, medyczny egzo-sprzęt „Asclepius”, egzo-sprzęt „Nano Ward”, oraz po trzy unikalne bronie i trzy skafandry przypisane do poszczególnych kategorii.

A Walk in the Park

DLC12 grudnia 2017

W skład rozszerzenia wchodzi nowa, 4-godzinna minikampania, której akcja rozgrywa się na terenie parku rozrywki, przylegającego do budynków fabrycznych będących miejscem akcji podstawowej gry. Gracz mierzy się tutaj z Carbon Catem - potężnym robotem uwielbiającym zanieczyszczone powietrze, a zarazem arcywrogiem Iron Mausa, bohatera komiksu cieszącego się dużą popularnością w świecie gry.

DLC z uzbrojeniem Fire and Ice

cena: za darmo

DLC11 października 2017

Bezpłatne DLC zawierające 10 nowych typów broni – 5 wykorzystujących element ognia i 5 z elementem lodu. Aby uzyskać do nich dostęp, należy poświęcić nieco czasu na ich odnalezienie.

CREO Special Employee Kit

cena: 13,00 zł

DLC16 maja 2017

Dodatek oferuje trzy bonusowe elementy: kombinezon CREO PS01, implant mechanicznej przeciwwagi V.0.9 zwiększający obrażenia fizyczne oraz implant z czujnikiem umożliwiającym odnalezienie sekretnych implantów.