Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands (PC)

Dodatki do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts

dodatek do gry6 czerwca 2017

Drugie duże rozszerzenie DLC do wyprodukowanej przez koncern Ubisoft trzecioosobowej gry akcji Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Fabuła dodatku zatytułowanego Fallen Ghosts stanowi bezpośrednią kontynuację historii opowiedzianej w grze podstawowej. Choć problem kartelu Santa Blanca został rozwiązany, siły wojskowe Unidad wciąż mają problem z utrzymaniem porządku w Boliwii. Głównym sprawcą zamieszania jest zaś ugrupowanie Los Extranjeros, które stawia sobie za cel zabicie wszystkich przebywających w kraju obywateli USA. Na miejsce przybywa oczywiście drużyna Duchów, jednak jej helikopter zostaje zestrzelony, a oni sami trafiają do dżungli pełnej wrogów. Podobnie jak sama gra, dodatek ukierunkowany jest głównie na tryb współpracy i oferuje całkiem nową, złożoną z piętnastu misji kampanię fabularną, w której musimy zlikwidować czterech bossów i stawić czoła zupełnie nowym typom przeciwników. Całość uzupełnia sześć niedostępnych dotąd broni oraz całkiem nowe umiejętności Duchów.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road

dodatek do gry18 kwietnia 2017

Pierwsze duże rozszerzenie do Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands – strzelaniny TPP z otwartym światem, stworzonej przez firmę Ubisoft. Tym razem zadaniem graczy jest unicestwienie gangu niejakiego El Invisible'a – w tym celu prowadzony przez nas oddział musi zinfiltrować pomniejsze ugrupowania: Kamikazes, Jinetes Locos oraz Death Riders. DLC oferuje piętnaście nowych misji fabularnych, cztery nowe rodzaje zadań pobocznych oraz specjalne wyzwania wyścigowe. Ponadto, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road wprowadza dodatkowe pojazdy (ich lista obejmuje motocykle, monster trucki, muscle cary i samoloty), cztery nowe stroje dla żołnierzy i dziewięć bonusowych rodzajów broni. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku podstawowej wersji gry (której add-on wymaga do działania), bawić się można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie trójki innych graczy.

DLC do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Predator DLC

cena: za darmo

DLC14 grudnia 2017

Dodatek wprowadza czasowo ograniczone wydarzenie, w ramach którego można zmierzyć się z Predatorem w serii wyzwań, dostępnych zarówno dla pojedynczego gracza, jak i w trybie kooperacyjnym. Za pokonanie łowcy otrzymuje się trzynaście nagród, takich jak wyposażona w termowizję maska Predatora, czy montowane na przedramieniu wysuwane ostrza.