Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PC)

DLC do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Operation Chimera

cena: za darmo

DLC6 marca 2018

Darmowa aktualizacja wprowadzająca do gry dwóch dodatkowych operatorów – Liona i Finkę z jednostki CBRN - oraz nowy tryb rozgrywki kooperacyjnej (Outbreak).

Operation White Noise

cena: za darmo

DLC5 grudnia 2017

Darmowa aktualizacja wprowadzająca do gry nową mapę w Seulu oraz trzech dodatkowych operatorów – dwóch z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych (Korea Południowa) oraz kolejnego przedstawiciela polskiej jednostki GROM.

Operation Velvet Shell

cena: za darmo

DLC7 lutego 2017

Dodatek wprowadza do gry mapę Coastline, osadzoną na terenie nocnego klubu na Ibizie. W skład pakietu wchodzą też operatorzy należący do hiszpańskiej jednostki Grupo Especial de Operaciones.

Operation Red Crow

cena: za darmo

DLC16 listopada 2016

Dodatek wprowadza do gry mapę Skyscraper – rezydencję mafii umiejscowioną na dachu wieżowca, wysoko ponad ulicami japońskiego miasta Nagoja. W skład pakietu wchodzą też operatorzy należący do jednostki Special Assault Team: uzbrojona w wyrzutnię przylepnych pocisków Hibana oraz wyposażony w drona Echo. Oprócz tego dodatek wnosi zmiany w systemie destrukcji otoczenia (zniszczenia będą uzależnione od kalibru używanej broni) i poprawki związane z prawidłowym rejestrowaniem trafień.

Operation Skull Rain

cena: za darmo

DLC2 sierpnia 2016

Dodatek wprowadza do gry nową, bardzo podatną na destrukcję mapę - przedmieścia Rio de Janeiro. W skład pakietu wchodzą też operatorzy: Caveira i Capitao z elitarnej brazylijskiej jednostki policji BOPE (Batalhao de Operaçoes Policiais Especiais). Pierwsza z tych postaci to obrończyni, która potrafi cicho się przemieszczać, by obezwładniać przeciwników i wyciągać z nich informacje o lokalizacji swoich kolegów z drużyny, z kolei Capitao jest „napastnikiem”, który dzierży m.in. kuszę strzelającą bełtami duszącymi oraz mikrogranaty dymne. Przy okazji twórcy udostępnili tryb taktycznego realizmu (Tactical Realism), w którym gracze zostają pozbawieni możliwości oznaczania przeciwników i nie otrzymują potwierdzeń zabójstw, a w dodatku przeładowywanie broni jest bardziej autentyczne. Ponadto implementacji doczekała się opcja poddawania rozgrywek rankingowych oraz znaczące ulepszenia zabezpieczeń przeciwko oszustom.

Operation Dust Line

cena: za darmo

DLC11 maja 2016

Dodatek wprowadza do gry dwójkę niedostępnych wcześniej operatorów z jednostki US Navy SEALs (Valkyrie i Blackbearda), a także mapę Border – strefę graniczną dwóch państw na Środkowym Wschodzie. Oprócz tego rozszerzono opcje personalizacji o nakrycia głowy postaci i breloczki doczepiane do broni.

Operation Black Ice

cena: za darmo

DLC9 lutego 2016

Dodatek oferuje jedną mapę i dwóch operatorów z nowymi broniami z niedostępnej wcześniej jednostki antyterrorystycznej (Joint Task Force 2), a także garść skórek na bronie i szereg usprawnień rozgrywki.

Ultra-HD Texture Pack

cena: za darmo

DLC16 grudnia 2015

Darmowy zestaw nowych, znacznie bardziej szczegółowych tekstur, polecany zwłaszcza osobom grającym w rozdzielczości 4K. Jego instalacja zwiększa wymagania odnośnie karty grafiki - rekomendowane jest, aby układ posiadał 4 GB pamięci.