Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry State of Decay (PC)

State of Decay: Lifeline
State of Decay: Lifeline

dodatek do gry30 maja 2014

Pierwsze duże rozszerzenie do popularnej, survivalowej gry akcji State Of Decay. Ta sandboksowa produkcja studia Undead Labs przenosi nas do postapokaliptycznego świata opanowanego przez epidemię zombie i stawia przed nami zadanie odbudowania podupadłego społeczeństwa. Wraz z dodatkiem otrzymujemy nową, kilkugodzinną kampanię, opowiadającą odrębną historię fabularną. Akcja gry toczy się w niewielkim miasteczku Denforth, do którego zostajemy wysłani z misją ocalenia przebywających tam naukowców. W odróżnieniu od gry podstawowej w Lifeline nie musimy zmagać się z ustawicznym brakiem zapasów i uzbrojenia, gdyż rozpoczynając zabawę, posiadamy ich sporą ilość. Odpierając ataki zombie na naszą kryjówkę oraz rozmaite obiekty użyteczności publicznej, asortyment gadżetów w końcu jednak wyczerpuje się, zmuszając graczy do poszukiwania alternatywnych sposobów przetrwania. W kwestii mechaniki autorzy wprowadzili pewną dozę nieliniowości oraz znacznie usprawnili system komunikacji w drużynie.

Breakdown

cena: za darmo

DLC10 grudnia 2013

Pakiet zawiera specjalny tryb, w którym zabawa może być kontynuowana po oczyszczeniu mapy z zasobów. Zapasy są odnawiane, a rozgrywka toczy się na wyższym poziomie trudności.