Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Cyberpunk 2077 - Cyberpunk Autonomous ReShade - True HDR v.1.FX - Mod do gry - Download

Plik Cyberpunk Autonomous ReShade - True HDR v.1.FX to modyfikacja do gry Cyberpunk 2077 z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku9,4 MB

data aktualizacji11 stycznia 2021

pobrań2773

pobrań (7 dni)20

Pobierz plik za darmo
Cyberpunk 2077 mod Cyberpunk Autonomous ReShade - True HDR v.1.1

Cyberpunk Autonomous ReShade - True HDR to modyfikacja do gry Cyberpunk 2077, której autorem jest Vanguard1776.

Opis:

Mod oferuje specjalną konfigurację zestawu Reshade, ulepszającą oprawę graficzną gry. Robi to poprzez zmodyfikowanie cieni i efektów świetlnych oraz manipulację kontrastem, jak również innymi elementami ustawień kolorów.

Project Zero Dawn - True HDR to skonfigurowano tak, aby zasymulować efekt HDR w Cyberpunku 2077 na monitorach, które nie wspierają tego efektu. Ponadto wyostrzono obraz i wzmocniono lekko kolory. Resztę elementów pozostawiono bez zmian, co czyni z moda dobrą propozycję dla osób, którym nie podobają się agresywne modyfikacje oprawy wizualnej typowe dla zestawów Reshade.

Instrukcje:

Pobierz i zainstaluj ReShade wskazując instalatorowi plik .exe uruchamiajacy grę (Cyberpunk2077.exe).

Wypakuj archiwum Cyberpunk Autonomous ReShade - True HDR i skopiuj zawartość uzyskanego w ten sposób folderu „Main Files” do folderu z grą, tam gdzie zlokalizowany jest plik Cyberpunk2077.exe (znajdziesz go w „,,,bin/x64”).

Podczas zabawy klawisz END włącza i wyłącza moda, Home otwiera menu, a PageDown włącza/wyłącza głębię pola widzenia. Z kolei HOME wyłącza i włącza elementy interfejsu.

W razie problemów znajdź w folderze z grą plik dxgi.dll i zmień jego nazwę d3d12.dll. Warto wtedy także wyłączyć opcję Steam Overlay.

  • data aktualizacji: 11 stycznia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 9,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl