Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - Updated - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory z gatunku Gry Akcji w wersji Updated na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku603,3 MB

data aktualizacji25 lutego 2005

pobrań5367

pobrań (7 dni)14

Pobierz plik za darmo
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory demo Updated - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Trzecia część przygód Sama Fishera. Dwie poprzednie odsłony „Splinter Cell” sprzedały się w wielomilionowych nakładach. Najnowsza odsłona jego przygód wprowadza do zabawy wiele istotnych zmian. Obejmują one zarówno mechanikę rozgrywki, jak i grafikę dopasowaną do możliwości najnowszych kart graficznych.

Akcję trzeciej części „Splinter Cell” osadzono w niedalekiej przyszłości. Mamy rok 2008. W Japonii zostaje utworzona specjalna organizacja informacyjna. Nie podoba się to wielu okolicznym państwom. Szef nowo powstałej organizacji wykorzystuje swoją pozycję do zaostrzenia kontaktów na linii Korea Północna-Japonia. Wybucha konflikt. Do akcji wkraczają Stany Zjednoczone, które go jednak tylko zaostrzają. Korea Północna przygotowuje się do ataku na swojego południowego sąsiada. W tym właśnie momencie do akcji wkracza Sam Fisher. Znaczącą rolę w trakcie gry odgrywają trzy postaci: japoński admirał, pewien tajemniczy haker oraz szef paramilitarnej organizacji informacyjnej. Pogodzenie ich interesów pozwoli zatrzymać eskalację działań wojennych.

Uwaga: Nowa wersja demo gry. Zawiera ten sam poziom co poprzednie demo, tj. „Lighthouse”, a ponadto kilka poprawek błędów.

  • data aktualizacji: 25 lutego 2005
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 603,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl