Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.3072021 - Mod do gry - Download

Plik Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.3072021 to modyfikacja do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku112,8 MB

pobrań1746

pobrań (7 dni)13

data aktualizacji7 lipca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Deus Ex: Rozłam Ludzkości mod Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.1.0

Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival MOD to modyfikacja do gry Deus Ex: Mankind Divided, której autorem jest Grognougnou.

Opis:

Mod gruntownie przerabia zbalansowanie wielu elementów gry, tak aby stała się ona trudniejsza. Jednocześnie zmiany sprawiają, że rozgrywka jest bardziej różnorodna. Deus Ex: Mankind Divided oferuje wiele metod realizacji zadań, ale niektóre są wyraźnie lepszymi opcjami niż inne. Dzięki tej modyfikacji wszystkie dostępne taktyki są równie skuteczne i od gracza zależy, którą wybierze.

Zmian są dziesiątki. Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival MOD zwiększa koszt cyberwszczepów, przez co pod koniec kampanii nie mamy wszystkich ulepszeń, co wymusza specjalizację w konkretnych dziedzinach. Przerobiono również ceny, nagrody za zadania i tempo przyznawania punktów doświadczenia.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj uzyskany w ten sposób plik „Game.layer.1.all.archive” do „…Steam\SteamApps\common\Deus Ex Mankind Divided\runtime”.

Jeśli masz dodatki DLC to dodatkowo musisz skopiować zawartość folderu „DLC-weapons” z archiwum do „…Steam\SteamApps\common\Deus Ex Mankind Divided\DLC\runtime”.

Aby mod działał prawidłowo należy rozpocząć Nową Grę. Próba wczytania starego save’a może powodować zawieszanie się gry.

  • data aktualizacji: 7 lipca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 112,8 MB

Pliki do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.3072021 mod 112,8 MB 2021.07.07 1,7K 13