Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.1.0 to modyfikacja do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku108,9 MB

data aktualizacji19 listopada 2018

pobrań513

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo
Deus Ex: Rozłam Ludzkości mod Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival v.1.0

Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival MOD to modyfikacja do gry Deus Ex: Mankind Divided, której autorem jest Grognougnou.

Opis:

Mod gruntownie przerabia zbalansowanie wielu elementów gry, tak aby stała się ona trudniejsza. Jednocześnie zmiany sprawiają, że rozgrywka jest bardziej różnorodna. Deus Ex: Mankind Divided oferuje wiele metod realizacji zadań, ale niektóre są wyraźnie lepszymi opcjami niż inne. Dzięki tej modyfikacji wszystkie dostępne taktyki są równie skuteczne i od gracza zależy, którą wybierze.

Zmian są dziesiątki. Deus Ex Mankind Divided: Hardcore Revival MOD zwiększa koszt cyberwszczepów, przez co pod koniec kampanii nie mamy wszystkich ulepszeń, co wymusza specjalizację w konkretnych dziedzinach. Przerobiono również ceny, nagrody za zadania i tempo przyznawania punktów doświadczenia.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj uzyskany w ten sposób plik „Game.layer.1.all.archive” do „…Steam\SteamApps\common\Deus Ex Mankind Divided\runtime”.

Jeśli masz dodatki DLC to dodatkowo musisz skopiować zawartość folderu „DLC-weapons” z archiwum do „…Steam\SteamApps\common\Deus Ex Mankind Divided\DLC\runtime”.

Aby mod działał prawidłowo należy rozpocząć Nową Grę. Próba wczytania starego save’a może powodować zawieszanie się gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz