Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Kingdom Come: Deliverance - Blood and Iron Overhaul v.1.6.1 - Mod do gry - Download

Plik Blood and Iron Overhaul v.1.6.1 to modyfikacja do gry Kingdom Come: Deliverance z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku30,4 MB

data aktualizacji5 grudnia 2018

pobrań416

pobrań (7 dni)33

Pobierz plik za darmo
Kingdom Come: Deliverance mod Blood and Iron Overhaul v.3.0

Blood and Iron Overhaul to modyfikacja do Kingdom Come: Deliverance, której autorem jest AJStoner.

Opis:

Mod przerabia grę tak, aby była ona bardziej realistyczna i znacznie trudniejsza. Zmieniono zbalansowanie uzbrojenia, tak aby zwiększyć przewagę opancerzonych wojowników. Zwiększono koszty kondycji akcji i spowolniono jej regenerację. Wrogowie stali się bardziej agresywni i zyskali punkty życia, a blokowanie trudniejsze.

Podczas podróży częściej zdarzają się losowe potyczki. Zwiększono ceny przedmiotów, ale z drugiej strony kupcy mają więcej gotówki. Jedzenie psuje się wolniej, ale na polowaniach zdobywamy go mniej.

Ponadto dodano nowe przedmioty, odblokowano dostęp do broni drzewcowych i wprowadzono zmiany w interfejsie, które czynią go bardziej minimalistycznym.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum. Potem skopiuj folder „zzz_Blood and Iron Overhaul_WI_1.3” do „…Kingdom Come Deliverance\Mods”, a plik user.cfg do głównego folderu z grą. Jeśli masz tam już plik user.cfg to nie zastępuj go!. Zamiast tego otwórz oba w Notatniki i wklej zawartość wersji z tego moda to istniejącego już pliku.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz