Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Assassin's Creed IV: Black Flag - Spanish Inquisition v.1.0 11-24-16 - Mod do gry - Download

Plik Spanish Inquisition v.1.0 11-24-16 to modyfikacja do gry Assassin's Creed IV: Black Flag z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1120,6 MB

data aktualizacji24 sierpnia 2019

pobrań2282

pobrań (7 dni)11

Pobierz plik za darmo
Assassin's Creed IV: Black Flag mod Spanish Inquisition v.112416

Spanish Inquisition to modyfikacja do Assassin's Creed IV: Black Flag, której autorem jest SergeantJoe ..

Opis:

Mod zmiania skórki głównego bohatera i jego załogi, tak, że zamiast w piratów wcielamy się w żeglarzy pływających pod hiszpańską banderą.

Wszystkie postacie posiadają odpowiednie mundury marynarki tego kraju, ale jest to niestety tylko zmiana wizualna i kierowane przez sztuczną inteligencje jednostki hiszpańskie dalej będą nas atakowały. Wynika to z tego, że firma Ubisoft nigdy nie udostępniła narzędzi moderskich do Assassin's Creed IV: Black Flag, więc możliwości edycji zawartości i kodu są minimalne.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do „…Steam\steamapps\common\Assassin's Creed IV Black Flag\”. Wpierw warto zrobić kopię zapasową pliku „DataPC_extra_chr.forge”

Uwaga: mod potrafi wyrzucić z gry w najwięskzych lokacjach, takich jak Hawana. Jeśli będziecie mieć z tym problemy to niestety jedynym wyjściem jest przywrócenie pierwotnej wersji DataPC_extra_chr.forge i ponowne zastąpienie jej modem, gdy już opuścicie lokację powodującą ten błąd.

  • data aktualizacji: 24 sierpnia 2019
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1120,6 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl