Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Kingdom Come: Deliverance - Immersive Balance v.1.4 - Mod do gry - Download

Plik Immersive Balance v.1.4 to modyfikacja do gry Kingdom Come: Deliverance z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku136,5 KB

data aktualizacji15 kwietnia 2018

pobrań778

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo
Kingdom Come: Deliverance mod Immersive Balance v.1.22

Immersive Balance to modyfikacja do Kingdcom Come: Deliverance, której autorem jest pommesUNDwurst (najnowszą wersję projektu znajdziecie najszybciej zawsze w serwisie Nexus)

Opis:

Mod przerabia gruntownie przerabia zbalansowanie gry, tak aby była bardziej realistyczna, różnorodna i pozbawiona błędów logicznych.

Ulepszono ekonomię gdy, tak aby usunąć banalnie proste metody bogacenia się. Utrudniono również dostep do najlepszych pancerzy, a walkę zmieniono tak, aby doświadczeni wrogowie i bossowie nie gineli aż tak łatwo.

Dzięki modowi musimy korzystać z kombosów jeśli chcemy przeżyć, wszystkie zwycięstwa i sukcesu trzeba sobie samodzielnie wypracować, a tempo rozwoju bohatera jest bardziej naturalne.

Projekt zawiera także wszystko to, co oferował mod Bohemian Lootsody W rezultacie usunięto błędy związane z przedmiotami i ich cenami Przykładowo, w standardowej grze mięso kosztuje za dużo, a zbroje za mało. Część uzbrojenia (zwłaszcza tego należącego do Połowców) jest zbyt słaba, a zioła zbyt łatwo dostępne. Modyfikacja usuwa te problemy.

Przerobiono całe uzbrojenie. Najsłabsze bronie stały się skuteczniejsze, a najpotężniejsze osłabiono, gdyż były nierealistycznie groźne. Podobnie potraktowano zbroje, tak aby nawet najlepsza nie czyniła z nas niemalże niezniszczalnej maszyny do zabijania. Zmniejszono ceny mięsa, ale zwiększono jego wagę. Poprawiono również obrażenia zadawane przez strzały i wydłużono skuteczny zasięg długich mieczy.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance\Data

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz