Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

RollerCoaster Tycoon 3 - v.1.2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry RollerCoaster Tycoon 3 z gatunku Gry Strategiczne w wersji v.1.2 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku163,2 MB

data aktualizacji25 października 2004

pobrań5375

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Trzecia część znanej strategiczno-ekonomicznej serii RollerCoaster Tycoon. Jej poprzednie odsłony okazały się dużymi sukcesami wydawniczymi sprzedając się (łącznie z dodatkami) w ponad siedmiu milionach egzemplarzy na całym świecie. Pomimo tego, iż RollerCoaster Tycoon 3 ideowo nie odbiega od tego z czym mieliśmy do czynienia w RCT1 i 2, to stanowi spory przełom. Przyczyną tego stanu rzeczy jest przeniesienie rozgrywki w trzeci wymiar, a co za tym idzie znaczne jej rozbudowanie i urozmaicenie. Autorzy zaimplementowali w grze silnik graficzny własnej produkcji, dzięki któremu nawet użytkownicy starszych maszyn, typu Pentium III 733MHz z akceleratorem graficznym GeForce 2, mogą cieszyć się bezproblemową rozgrywką.

Uwaga: Demo oferuje trzy pierwsze misje szkoleniowe oraz jeden scenariusz zatytułowany „A Taste of Paradise” (rozgrywka ograniczona do 45 minut)..

  • data aktualizacji: 25 października 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 163,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl