Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mirror's Edge - Mirror's Edge Cut Ending Recreation v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Mirror's Edge Cut Ending Recreation v.1.1 to modyfikacja do gry Mirror's Edge z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku42,8 MB

data aktualizacji1 grudnia 2019

pobrań991

pobrań (7 dni)11

Pobierz plik za darmo
Mirror's Edge mod Mirror's Edge Cut Ending Recreation v.1.0

Mirror's Edge Cut Ending Recreation to modyfikacja do Mirror’s Edge, której autorem jest Abincyp.

Opis:

Pierwotnie końcówka kampanii w Mirror's Edge miała wyglądać inaczej. Autorzy planowali obszerną sekwencję, w której gracz musiałby biegać po dachu drapacza chmur, walczyć ze strażnikami i szukać okazji do wskoczenia na pokład krążącego nieopodal helikoptera. Ostatecznie cała ta sekcja nie została ukończona. Czas premiery zbliżał się wielkimi krokami i studio DICE postanowiło ją wyciąć.

W kodzie gry pozostało jednak sporo elementów z pierwotnej sekwencji. Odnalazł je Abincyp, odzyskał co się dało i uzupełnił brakujące elementy. W rezultacie otrzymaliśmy moda, który daje nam zakończenie kampanii takie, jakie oryginalnie planowali autorzy gry.

Instrukcje:

Moda da się zainstalować na dwa sposoby. W obu wpierw wypakuj archiwum.

Metoda nr. 1: skopiuj folder „CookedPC” z archiwum do “TdGame” w miejscu zainstalowania gry (np. w “Steam\steamapps\common\mirrors edge\TdGame”). To podmieni permanentnie pliki.

Metoda nr. 2: skopiuj folder “Published” z archiwum do wersji “TdGame” znajdującej się w Dokumentach (np. „... Dokumenty\EA Games\Mirror's Edge\TdGame”) to nie podmieni oryginalnych plików, wiec łatwiej będzie w razie potrzeby odinstalować moda.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl