Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire - Unofficial Hearthfire Patch v.2.1.3b - Mod do gry - Download

Plik Unofficial Hearthfire Patch v.2.1.3b to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku4,8 MB

data aktualizacji22 stycznia 2018

pobrań14922

pobrań (7 dni)82

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire mod Unofficial Hearthfire Patch v.2.1.3b

Unofficial Hearthfire Patch to modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire, która zgodnie z tytułem pełni rolę nieoficjalnej aktualizacji do tej gry. Projekt poprawia setki małych błędów i niedociągnięć, które pozostawiło studio Bethesda w oficjalnych łatkach. Jednocześnie wszystkie te zmiany wprowadzono tak, aby nie naruszać integralności gry i nie psuć tym samym kompatybilności z innymi modami.

Modyfikację opracowala grupa Unofficial Patch Project Team.

Mod do działania wymaga, abyście posiadali mody Skyrim Script Extender oraz Unofficial Skyrim Patch i mieli grę zaktualizowaną do wersji 1.9.32.0.8.

Są dwie metody zainstalowania modyfikacji. Jeśli lubicie proste rozwiązania, to wykorzystajcie program Nexus Mod Manager. Jego obsługa jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch Skyrim”.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire mod Unofficial Hearthfire Patch v.2.1.3b

Mimo to, niektórzy z Was mogą jednak chcieć zainstalować moda ręcznie. Aby to zrobić:

ściągnijcie moda na dysk twardy;

wypakujcie archiwum do folderu z grą, do katalogu „Data” (np. C:\Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim\data) – pamiętajcie, że warto najpierw zrobić kopię zapasową!

uruchomcie Skyrima;

wybierzcie opcję językową;

kliknijcie na „Pliki danych”;

wybierzcie zainstalowanego moda z listy i kliknijcie na „Wczytaj pliki”, a następnie „OK”;

uruchomcie grę.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire mod Unofficial Hearthfire Patch v.2.1.3b

Ustawiając kolejność ładowania danych upewnijcie się, że plik Unofficial Hearthfire Patch.esp jest za Unofficial Skyrim Patch.esp i przed innymi modami.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz