Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - The Stanley Parable 1.4 - Mod do gry - Download

Plik The Stanley Parable 1.4 to modyfikacja do gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku42,2 MB

data aktualizacji7 maja 2013

pobrań4560

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

The Stanley Parable to mod do Half-Life 2 (oraz innych gier, które oferują na Steam zestaw Source SDK lub Source SDK Base 2007) autorstwa Cakebread, będący udanym eksperymentem narracyjnym. Wcielamy się w tytułowego Stanleya – pracownika numer 427 w wielkiej korporacji zajmującej równie wielki budynek biurowy. Zabawa polega na eksplorowaniu tej lokacji i chłonięciu fabuły. Gracz może wypełniać polecenia lub postępować wbrew nim.

Niezależnie od tego, którą z tych ścieżek pójdziemy, każdej czynności towarzyszy masa zabawnych komentarzy. Autorzy na każdym kroku naśmiewają się z niewolniczego zachowania graczy, którzy mają w zwyczaju ślepo wypełniać każde zlecone przez program zadanie. Projekt został wybornie wykonany. Scenariusz jest przezabawny, a jakość nagranych głosów nie odbiega od produkcji profesjonalnych. Przede wszystkim jednak The Stanley Parable daje pretekst do ciekawych przemyśleń, które zostają w pamięci na długo po ukończeniu moda.

Aby zainstalować moda wystarczy wypakować archiwum i skopiować katalog „thestanleyparable” to katalogu „...steam/steamapps/sourcemods”. Przy następnym uruchomieniu Steam The Stanley Parable znajdzie się w Bibliotece gier.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl