Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hellgate: London - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Hellgate: London z gatunku Gry RPG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1493,5 MB

pobrań4108

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji18 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Hellgate: London to debiutancki projekt firmy Flagship Studios, której założycielami są byli pracownicy Blizzard North, twórcy m.in. Diablo II. Nic więc dziwnego, iż gra powstała właśnie w klimacie legendarnego Diablo, łącząc w sobie elementy shooterów oraz RPG. Fabuła gry umiejscowiona została 5 lat po wojnie ludzi z demonami, którą niestety przegraliśmy. Tytułowy Londyn znajduje się w trakcie procesu „piekłoformacji” i zaludniany jest przez różnorakie kreatury z piekła rodem. Wojnę przetrwała tylko garstka ludzi, którzy jednak broni złożyć nie zamierzają.

Akcja gry została umieszczona w postapokaliptycznym Londynie. Rozgrywka przedstawiona jest z widoku pierwszej osoby, ale podczas walk kamera przełącza się na widok trzecioosobowy. Wspomniane walki opierają się na systemach znanych z gier fabularnych, tak więc trafienia, parowania oraz obrażenia zależą od statystyk postaci oraz broni, z których korzystamy, a nie od szybkości klikania myszą. W grze obecny jest także rozbudowany system zaklęć, natomiast bronie posiadają znane z Diablo II sloty, w których można umieszczać relikwie powodujące dodatkowe obrażenia. Skoro już przy broniach jesteśmy, w naszym arsenale znajdujemy m.in. Tempest Gun strzelający serią błyskawic, Vulcan Bolter strzelający kulami ognia, Zeus Rifle tworzący atak elektryczny, który poraża kilku wrogów czy Harp czasowo ogłuszający potwory.

Uwaga: Demo pozwala na wybranie dwóch z sześciu postaci dostępnych w pełnej edycji gry (Blademaster i Marksman). Dostępny jest mały fragment ulic i tuneli w okolicy stacji Holborn.

  • data aktualizacji: 18 października 2007
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1493,5 MB

Pliki do gry Hellgate: London

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Hellgate: London demo 1493,5 MB 2007.10.18 4,1K 2
Hellgate: London - v.1.2 single-player patch 185,6 MB 2008.04.25 11,9K 2