Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tomb Raider: Legenda - v.1.2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Tomb Raider: Legenda z gatunku Gry Akcji w wersji v.1.2 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku473,3 MB

data aktualizacji16 czerwca 2006

pobrań8530

pobrań (7 dni)26

Pobierz plik za darmo

Tomb Raider: Legend to siódma już odsłona legendarnej serii przygodowych gier akcji z seksowną panią archeolog, Larą Croft w roli głównej. Po niewątpliwej klapie, jaką okazała się cześć poprzednia Tomb Raider: The Angel of Darkness, produkcję tejże powierzono zespołowi developerskiemu Crystal Dynamics, producentowi takich gier jak Legacy of Kain: Blood Omen 2, czy Legacy of Kain: Defiance.

Autorzy tej części zdecydowanie zrywają z koncepcją gry zaproponowaną w The Angel of Darkness, dając w zamian rozgrywkę znaną z części pierwszej, co też ujawnia się w osobie Toby’ego Garda, oryginalnego twórcy Tomb Raidera, zatrudnionego przez Crystal Dynamics w charakterze „lead character designer”. Wracamy więc do eksploracji zapomnianych przez Boga katakumb, odkrywamy ukryte tam starożytnie tajemnice i omijamy czyhające tam pułapki. Na tym jednak nie koniec. Autorzy zadbali o to, by gracz nie mógł narzekać na nudę i monotonię, dlatego też Lara odwiedzi różne egzotyczne miejsca, dżunglę i ośnieżone szczyty górskie. Trafi również do Qualalumpur w Malezji, gdzie skoczy z Petrona Towers, najwyższego budynku świata.

Uwaga: Ulepszone i uaktualnione demo gry (wersja v.1.2). Zawiera jedną misję umiejscowioną w Boliwii, a ponadto oferuje pełny tryb „Next Gen”, jaki był zablokowany w pierwszym demie.

  • data aktualizacji: 16 czerwca 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 473,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl