Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:34

Dave Mirra Freestyle BMX 2 (triki) PS2, XBOX, GCN

Wstęp

Dave Mirra Freestyle BMX 2 jest opracowaną przez studio Z-axis kontynuacją popularnej w niektórych kręgach gry sportowej, pod pewnymi względami przypominającą słynną serię Tony Hawk's Pro Skater. W trakcie zabawy możemy wcielić się w kilku posiadających różne umiejętności rowerzystów i ruszyć na różnorodne trasy, na których możemy robić efektowne triki. Aby odblokować kolejne poziomy należy zaliczyć określoną ilość zadań wybranych z zaprezentowanej przez producentów puli. Tytuł oferuje także tryb multiplayer dla dwóch osób, w trakcie którego można brać udział w rozmaitych minigrach.

Triki do gry

Odblokowywanie nowych rowerów dla poszczególnych postaci

Rower

Jak odblokować?

Rower 2

Zbierz 5000 Punktów Respektu

Rower 3

Zbierz 15000 Punktów Respektu

Rower 4

Zbierz 25000 Punktów Respektu

Rower 5

Zbierz 35000 Punktów Respektu

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021