Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lutego 2020, 14:16

Sonic Mania (tryb Debug) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Sonic Mania to nowoczesne podejście do klasycznych gier z Sonickiem. Wydany w 2017 roku projekt pozwala na zabawę w side-scrollowanej platformówce, w której poznajemy losy niebieskiego jeża i jego przyjaciół – Tailsa i Knucklesa.

Triki do gry

Odblokowanie trybu Debug

Tryb Debug można odblokować za pomocą kodu, lecz istnieje również bardziej konwencjonalny sposób. Wystarczy, że zdobędziesz 16 medali na specjalnym poziomie Blue Sphere.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lutego 2020