Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:54

Clandestine (triki) PC

Wstęp

Clandestine jest stworzoną przez studio Logic Artists skradankową grą akcji. Jest ona utrzymana w klimatach szpiegowskich. W 1996 roku zaczynają ginąć byli tajni agenci zarówno z bloku zachodniego, jak i wschodniego. Jako członkowie ściśle tajnego oddziału specjalnego Kingbridge Executive musimy poprowadzić śledztwo w tej sprawie. Zabawa polega na rozpracowywaniu systemu zabezpieczeń poszczególnych obiektów i skutecznym przenikaniu do ich wnętrz. Tytuł kładzie duży nacisk na kooperację między dwoma graczami.

Triki do gry

Ukryta wyszukiwarka serwerów

Po wejściu w menu opcji kooperacji wciśnij klawisz F11. Ujawnisz w ten sposób ukrytą wyszukiwarkę serwerów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz