Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 18 listopada 2018, 13:37

Deltarune (kody) PC

Wstęp

Deltarune jest stworzoną przez Toby'ego Foxa nietypową dwuwymiarową grą RPG, inspirowana klasykami gatunku. Jej akcja toczy się w uniwersum popularnej produkcji Undertale. Tytuł opowiada o bohaterach, którzy trafiają do Mrocznego Świata i starają się przywrócić równowagę między Światłem a Ciemnością oraz odnaleźć drogę do domu. W trakcie zabawy eksplorujemy lokacje, wchodzimy w interakcję z postaciami niezależnymi i toczymy walki, które, co ciekawe, można zakończyć w sposób pokojowy. Deltarune wyróżnia się nietypowym podejściem do schematów i stereotypów gier wideo.

Kody do gry

Nazwij się w jeden z poniższych sposobów, by uzyskać inne dialogi i reakcje na początku zabawy.

 1. Susie
 2. Noelle
 3. Kris
 4. Toriel
 5. Asriel
 6. Asgore
 7. Sans
 8. Papyrus
 9. Alphys
 10. Undyne
 11. Rudy
 12. Berdly
 13. Catty
 14. Catti
 15. Bratty
 16. Gerson
 17. Jockington
 18. QC
 19. Gaster

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 listopada 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz