Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 25 września 2017, 17:31

Mega Man Legends (Triki) PC

Wstęp

Mega Man Legends to połączenie gry akcji z klasycznym RPG-iem oraz produkcją logiczną. Jest to jedna z odsłon kultowej serii firmy Capcom.

Triki do gry

Easy Mode

Ukończ grę na poziomie trudności Hard i wyjdź do ekranu głównego. W opcjach znajdziesz nowy poziom, który musisz zapisać.

Hard Mode

Ukończ grę wybierając wcześniej tryb „New Game” i wyjdź do ekranu głównego. W opcjach znajdziesz nowy poziom trudności, który musisz zapisać.

Hard Mode i Easy Mode odblokowane za jednym razem

Ukończ grę wybierając wcześniej tryb „New Game” w czasie poniżej 6 godzin. Następnie wyjdź do ekranu głównego. W opcjach znajdziesz nowe poziomy trudności, które musisz zapisać.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 września 2017

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz