Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 lutego 2015, 09:18

Last Bronx (kody) PC

Wstęp

Last Bronx to bijatyka, której akcja rozgrywa się w Tokio. Miasto zostało opanowane przez gangsterów, a my wcielamy się w członków jednostki Last Bronx, której zadaniem jest zwalczanie przestępczości.

Kody do gry

Kody:

  • Alternatywne bronie – podczas wyboru wojownika naciśnij Start trzynaście razy. Przy ostatnim razie przytrzymaj przycisk, naciśnij i przytrzymaj przycisk odpowiedzialny za blok.
  • Alternatywne stroje – w trybie Arcade podświetl postać, którą chcesz grać, naciśnij i przytrzymaj Enter oraz klawisz odpowiedzialny za blok.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lutego 2015