Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Galeria screenów z gry Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe

obrazków w galerii: 8 | aktualizacja: 13 grudnia 2017

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.12.2017 12:15
McPatryk1995v2
McPatryk1995v2
23
Umbrella Corporation
8.5

Ukończyłem ten dodatek w trochę ponad godzinę. Ciekawy nowy bohater, w porównaniu do Ethana nie daje sobie w kaszę dmuchać i od razu z pięściami do potworów, interesujące zakończenie historii rodziny Baker, nowe mechaniki i przeciwnicy ciekawi, jednak finałowe starcie z bossem zbyt proste według mnie, no i szczerze uważam, że dodatek powinien być dłuższy. Joe to super postać, chciałoby się poznać więcej z jego historii, czemu wcześniej się nie pojawił, jego relacje z bratem, itd. Jednak mimo wszystko wart polecenia :)

03.05.2019 16:41
Vlad Tepes
odpowiedz
Vlad Tepes
64
Pretorianin
6.5

Właśnie skończyłem ten dodatek na normalu w prawie 2h. Jakoś mnie nie urzekły te ciągłe walki na pięści, widzę jednak, że prawdziwa gra rozpoczyna się na poziomie Joe musi umrzeć, szczególnie jak się odblokuje mechaniczną pięść i strzelbę wcześniej. Na youtube widziałem, że można mieć dwie takie (pięści). Mimo powyższego chyba mi się już nie chce dalej próbować, bo jednak generalnie, to jakoś wolę strzelać niż się nawalać na pięści. Polecam, ale w przecenie (ja kupiłem za 30zł).